Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Írtok írni Panda Antivirus...

Írtok írni Panda Antivirus 2007 felhasználónevet és jelszót?

Figyelt kérdés
Sehol sem találok, és mindig újra kell raknom, mert egy hét után nem frissít
2009. okt. 25. 19:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Haverom használt NOD-ot ő nem volt megelégedve vele. Nekem már több mint 3 éve Panda van, semmi gond nincs vele. Mondjuk nekem legális, ennyit megér nekem.
2009. okt. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Szerintem meg full fölösleges vírusirtó én nem használok. 3 havonta kb felteszem 1x lefuttatom és törlöm . Frissülget lassítja a gépet csak gond van vele. Ha vírusos a gép ami ritka akkor azt úgy is észre veszem
2009. okt. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem full felesleges a vírusírtó, hanem inkább igénytelenség, ha valaki nem rak fel egyet, főleg, hogy ingyen is lehet egy csomót.

Nekem raktak már a gépemre fényképezőt/pendriveot aztán ott szirénázott az irtóm. Hát nem mondom, kicsit szájhúzogatva kérdeztem meg, hogy neked ennyi igényed sincs ezekre a dolgokra?

2009. okt. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Mondom hogy észreveszem hogy ha vírusos van annyi rutinom.
2009. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
És baromi ritkán vírusos normális tűzfal elég
2009. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Ne itt veszekedjetek!

Írjatok és kész! Nem azért írtam ki a kérdésemet, hogy ajánlgassatok, hanem hogy valaki írjon egy kódot!

Lehet, hogy most már a 2010-es megy, de nekem épp hogy viszi a 2007-est :(

2009. okt. 28. 10:26
 17/17 anonim ***** válasza:
Rakjál fel Microsoft Security Essentialst, gyors, jó és ingyenes :D
2009. okt. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!