Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Játék készítő program?

Kardashydraxon kérdése:

Játék készítő program?

Figyelt kérdés
Egy olyan játék készítő programot keresek amivel főképp pálcikaembereket de mást is lehet készíteni (nem scratch)
2013. jún. 25. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:

Egyébként tudok programozni szóval nem azzal van a baj hanem

inkább olyat keresnék amihez animációt én rakhatok be mozgásra stb.(azon hogy tudok nem azt kell érteni hogy profi vagyok hanem inkább azt hogy jó pár scriptet eg tudok írni de nem mindent.

2013. jún. 25. 21:35
 2/7 anonim ***** válasza:
Adobe Flash, bár meg kell tanulni hozzá az Actionscriptet, ami szerintem nem a legegyszerűbb nyelv.
2013. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyorsan tanulok szóval szerintem menni fog köszönöm válaszodat viszont aki még tud az írjon
2013. jún. 25. 22:04
 4/7 anonim válasza:
Game maker
2013. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
itt egy videó amiben van pár játék készitő program: http://www.youtube.com/watch?v=IeXqhyp8Jvw
2013. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha 3d játékot akarsz akkor a Blender, ingyenes program, mégis kb ugyan olyan jó mint a 3ds max, python programozási nyelv kell hozzá, de van beépített game engineja, amivel elég könnyű ilyen alap autós, fps-futkározós játékokat csinálni, csak a modelleket, textúrákat kell szépen megcsinálni.
2013. jún. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D
2013. aug. 28. 19:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!