Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki help (Blender 2.67b)?

Valaki help (Blender 2.67b)?

Figyelt kérdés
Éppen most csinálok egy játékot (fps) és amikor megyek a karakterrel pld lenézve akkor ét megy a füvön az lenne a kérdésem hogy hogyan oldjam meg azt hogy ne menjen át a dolgokon pld a falon már mindent megcsináltam textúrát,tárazást,tárkapacítást,lövést,mozgást,tárak elfogyását stb. de ennél megakadtam hogyan lehet valaki leírná részletesen?

2013. jún. 17. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt írd le még egyszer, megfelelő központozással!
2013. jún. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ütközésvizsgálatot kéne megoldanod valahogyan.
2013. jún. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

*írd le még egyszer*

pld lerakok egy falat textúrával mindennel megnyomom a P (play) betüt hogyan csináljam meg hogy a falon ne lehessen átmenni?

2013. jún. 17. 14:42
 4/7 tabaki ***** válasza:

A Gyík nem hagyja linkelni, de próbáld megnézni:

uploading(pont)com/d3aa2c99/terep_01-zip

Remélem, letölthető, elég idétlen egy oldal, de sebtiben ezt találtam.

Hát, némileg egyszerűbb, mint a te játékod lehet, de legalább akad a játékos a tereptárgyaknál... A bogyó lehet egyszerűbb is, akár kocka. Azt nem garantálom, hogy ez a tökéletes megoldás, de egy tippnek talán megfelel, meg még csiszolgathatod is. Amennyire átlátom a problémát, a lényeg a Physics táblán a Physics type Dynamic értékre állítása.

2013. jún. 18. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

Újabb változat, most okosabban elhelyezve:

tabaki.uw.hu/ideig/terep_04.zip

Hm, valami tanulság? Én is kíváncsi volnék ám arra, amit te csináltál, én az életben nem szántam még magam rá egy ilyen teljesebb feladatra. Örülnék, ha elküldenéd, hogy megnézhessem, ígérem, nem lopom el...

tabaki@uw.hu

2013. jún. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én ezt nem tudom megcsinálni megpróbáltam azzal amit küldtél megcsináltam ugyan úgy a padlóval (talajjal) de engem valamiért elkezdett lökni felfelé miért van ez kérlek írd le pontoson mit hogyan csináljak please?
2013. jún. 19. 12:24
 7/7 tabaki ***** válasza:
Na jó, nem kell az egész játék, küldj át egy ilyen kísérletet, hogy lássam a különbséget. Sajna, holnapig nem tudok vele foglalkozni, de megnézem, amint lehet.
2013. jún. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!