Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hátrány programozói munkáltató...

Hátrány programozói munkáltatóknál, ha van tetkóm a válltól egész mellig megy?

Figyelt kérdés

és,hogy nem vagyok ez az öltönyös figura tehát trikó farmer.

ja és kondizok tehát a testem nem ez a vékony most kezdem az eltét.


2013. jún. 6. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:

A tetoválás nem lenne gond, hisz nem látható helyen van, de azért fel kéne öltözni normálisan. Oké, hogy magánéletedben lazán öltözködsz, de egy munkánál máshogy is fel lehet öltözni.

Testalkatod meg tökmindegy.

2013. jún. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a feladatod el tudod látni, nem hiszem, hogy kidobnak.


Persze nyilván cége válogatja, talán ez a korrekt válasz.


Ahol én dolgozom, meg ahol anno voltam gyakorlaton, én egy darab inget vagy öltönyt nem láttam. Még ki is röhögték az öltönyben izzadó álláskeresőt az interjúja után.

2013. jún. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, nálunk egy programozó sem jár öltönyben, egyszerűen kényelmetlen programozáshoz, senki sem várja el.


A lényeg hogy ne szakadt ruhába legyél, a többi nem számít.

Egy programozót nem a külseje alapján vesznek fel.

2013. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én programozóként dolgozom. Nekünk öltönyben kell bemenni a munkahelyre, majd ott félmeztelenül kell dolgoznunk.Néha mi dönthetjük el, melyik felünk a meztelen, máskor nem. Na olyankor bajban lennél.
2013. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 SimkoL ***** válasza:
Ahol én dolgoztam ott elvárás volt az ing... meg hogy bird a pálinkát... ja és az se volt utolsó dolog, hogy tudjál programozni. De mire elvégzed az ELTE-t addig ezekbe belejössz :)
2013. jún. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Legfeljebb amiatt hátrány, hogy a szemüveges, dagadt, antiszociális kis kockák irigykedni fognak, mert te dugod meg a legdögösebb titkárnőt a céges bulin :)
2013. jún. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

@21:10: Hát sem sem sok programozással foglalkozó céget láttál. :)


változó, van ahol kötelező dresscode van, van ahol nincs.

De ha nincs is, azért egy rendes öltözet elvárt szokott lenni.

A trikó nem igazán ez a kategória, de egy póló már igen.

2013. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dettó ez vagyok,programozó és egy eléggé kigyúrt alkatú pasi. :D

Tehát messze vagyok a görbe programozótól. :D

Nem hátrány figyelj nálunk itt van egy forma nagyon komoly a csávó,tetkóval tele van,ő se ,,vékony" :D

Akkora mint egy ház,és trikóban jár pedig ő vezető már.Nagyon komoly a forma.

Szerintem nem hátrány sőt te kifogsz tűnni,és mint mondták te dugod majd a jobbnál jobb titkár sunákat plusz tele leszel zsével is.

Hajrá kolléga. :D

2013. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Öltöny/nyakkendő kombóban hamarabb elzavarnak, t.i. az inkompetensebbike előszeretettel igyekszik ilyesmivel kompenzálni a hozzánemértését. Ha dresscode van, az is általában a "business casual", vagyis húgymindegy, mit veszel fel, csak a tetkód ne villogjon, meg a kirívó, vagy degenerált cuccokat hanyagold.


Én spec elég kirívó cuccban járok (pl. vasalt veszkó, etc.).

Ha hozzácsapok egy faja, fekete inget, a kutyát nem érdekli még az elevated dresscode -os napokon sem. Sőt, a szintén tetovált, még számomra is néha meghökkentő göncökben, rózsaszín hajzattal operáló kolleginát sem kövezte még meg senki.


Ha van mit letenned az asztalra, nem a megjelenésed lesz a döntő.

2013. jún. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!