Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Visual Studio 2012 beállítása,...

Visual Studio 2012 beállítása, hogyan?

Figyelt kérdés
Mit kell beállítani ahhoz, hogy kattintással és egymásra húzással lehessen pakolni a formokat?

2013. máj. 17. 12:16
 1/7 suviking ***** válasza:

Légyszíves fejtsd ki kicsit jobban ezt a részt: "hogy kattintással és egymásra húzással lehessen pakolni a formokat?"

mert sajnos egyáltalán nem értem, mit szeretnél mivel elérni, mivel mit szeretnél csinálni

2013. máj. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mint ahogy pl az embarcadero radstudiójában is lehet, hogy a framere ráhúzok egy gombot és akk annak legenerálódik a kódja.
2013. máj. 18. 22:02
 3/7 suviking ***** válasza:

jaa

értem

visual stúdióban úgy van ez a dolog, hogy bal oldalt (ez a default) van a "toolbar" nevezetű dolog, ahol megfogod példáula "Button" elemet, majd kihúzod a (pl) "Form1"-re

na most lesz egy Button-od a Form1-ben, és ha duplán rákattintasz a Button1-re, akkor átdob a programnak a kód részébe, ahol már le is generálta neked a Button1_Clicked programrészt, csak a "{" "}" zárójelek közé be kell írnod, amit szeretnél, hogy csináljon.


Remélem tudtam segíteni, ha meg nem, akkor kérdezz nyugodtan! :)

2013. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Az a helyzet, hogy a 2012 lett feltéve és ott alapból nem jelenik meg. Ezért is kérdeztem, hogy mit kell beállítani.

2013. máj. 22. 22:55
 5/7 suviking ***** válasza:

Na megfejtettem mi is a problémád. És igen, c++-ban nekem sem volt olyan egyszerű mint mondjuk basicben vagy c#-ban

de itt van, tessék: [link]


Na szóval, a képen is megvan, de azért leírom, amikor új project-et nyitsz, ott ki kell választani ugye a "Visual C++" fület, ahol a "CLR" fület, ahol pedig a megjelenő templatek közül a "CLR Empty Project" az, ami neked kelleni fog

itt beállítgatod a nevet, mentési utat, ahogy akarod, és leokézod. Ezt követően nagy változást nem fogsz (még) látni a képernyőn, maximum jobb oldalt

és ilyenkor felül a Project --> Add New Item-et válaszd ki, ahol is a "UI" flre kattintva a megjelenő lehetőségek közül a Windows Form-ot kell választani


szólj, ha mégsem erre voltál kíváncsi :D

2013. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Á igen ez az. Nagyon szépen köszönöm! És elnézést, hogy nem tudtam normálisan megfogalmazni, hogy mit is akarok.
2013. máj. 24. 22:02
 7/7 suviking ***** válasza:
Semmi baj, nekem sem mindig sikerül :)
2013. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!