Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Vannak programozó szakra járó...

Vannak programozó szakra járó csajok? Úgy hallottam, hogy oda inkább fiúk mennek! Miért? A nőknek ez nehéz?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 12:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
Nem nehezebb semmivel se.. Sőt akiket én ismerek azoknak az átlagnál sokkal jobban megy.Csak nem annyira népszerű a lányok körében.
2013. máj. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

első

mutass be azoknak a csajoknak:D

amúgy én még nem találkoztam olyannal, aki igazán értene hozzá, és érdekelné is, és meg is tudná tanulni

2013. máj. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Miért lenne a nőknek nehéz ez? Nincs nemi diszkrimináció az egyetemen.


Amúgy elég sok csaj van, szerintem a mérnöki és matek szakok közül itt a legtöbb.

2013. máj. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem az egyetemre gondoltam, hanem magára a programozásra. A kettő nem ugyanaz: én is odajárok, de tudom, hogy sokan vannak akik nálam és egy-két csoporttársamtól sokkal jobban programoznak, pedig egyetem közelébe sem jártak. Tehát magáról a programozásról beszélek!!!
2013. máj. 5. 16:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem ne,függő-
2013. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
* nem nemfüggő
2013. máj. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 iostream ***** válasza:

"Vannak programozó szakra járó csajok?"

"Utolsó, nem az egyetemre gondoltam, hanem magára a programozásra."


Most akkor döntsd már el, mit szeretnél. Amúgy a nők többségének nehéz, ezért nem művelik ezt a szakmát. Más az agyuk működése. Meg az is közrejátszhat, hogy szociálisan nem női szakma, így csak azok mennek, akik tényleg jók, míg fiúknál akárki megy, a jók meg a rosszak is.

Szóval kevés a lány, de van. Én mondjuk nem tapasztaltam, hogy azok akik mégis programozók azok hűdejók lennének, többnyire nem annyira kockák, mint az igazán jó fiúk (ez egyébként szinte mindenhol igaz: a férfiak között vannak a legjobbak (és a legrosszabbak is), ilyen a biológia), inkább csak pénzkeresésként tekintenek rá, mint szenvedélyként. Ezzel nincs is gond, csak ne istenítsük őket, hanem kezeljük normálisként, és akkor hamarabb lesz normális, hogy nők vannak hagyományosan nem női szakmákban.

2013. máj. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

"iostream" - igazad van, a letolást illetően. Benéztem! :-)

Amit leírtál, az is helyénvalónak tűnik.

2013. máj. 5. 21:08
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Egyrészt nehéz.

Másrészt meg miért akarnának egy rakás befordult, dagadt, játékfüggő, szűzp*csű, antiszociális lúzer közé járni? :D

Mert hát lássuk be, a programozók 80-90%-a sajnos ilyen ember..

2013. máj. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ma 19:03 én oda járok, és meg se vagyok ilyen! Meg, kapásból tudnék egy csomót sorolni, aki nem.
2013. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!