Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen programra lenne igény...

Milyen programra lenne igény manapság?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 17:33
 1/6 ejbenjaro ***** válasza:

Írjál nekem egy olyan RSS olvasót, ami úgy néz ki, mint a Hotot nevű Twitter kliens. Az RSS olvasó tudása hozza a Google reader szintjét.

Megfelel igénynek?

2013. márc. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iostream ***** válasza:
Én most egy vércsoport-szimulátorra lennék most kíváncsi. Igazából elég lenne, ha valaki elárulná az emberek szaporodási modelljét, a többit már megírtam.
2013. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Programozók/Salesesek/Managerek milliói agyalnak szerte a világon pont ugyanezen a kérdésen.(Velem együtt :D) És ha eszükbe jut egy jó ötlet, azt qrvára nem fogják megosztani sem veled, sem senki mással.

Kissé ostoba a kérdés..

2013. márc. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
gazdaság élénkítő programra lenne leginkább igény. ha nem ebbe a kategóriába tetted volna fel a kérdésed :)
2013. márc. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hegesztőszimulátorból pl elég nagy hiány van!
2013. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#3:

Igény az van. Programok százait lehetne jobban megírni. A meglévő applikációkat specifikusabbá tenni.

Ki mondja, hogy ne volna igény az eddig megírt 1000 és 1000 játékprogram mellé még egyre s néhányra? Pedig csak kamionszimulátorból van vagy 15 féle.

Ki mondja, hogy az eddig megírt applikációk tökéletesek volnának?


Igények nap mint nap támadnak, speciális igények pedig percről percre.

Telefonos applikációk sora van, amely még nem lett megírva, desktopról portolva, vagy ha mégis, az átirat olyan harmat-gyenge, hogy szót sem érdemel.

2016. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!