Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szeretnek megtanulni programoz...

Apollo93 kérdése:

Szeretnek megtanulni programozni, hogy kezdjek hozza?

Figyelt kérdés
Most kezdenek az alapoktol max a Comenius Logot tudom hasznalni egy kicsit ha az szamit szoval mivel kezdjek elsokent meg ilyenek? elore is koszonom :)
2009. szept. 7. 17:27
 1/2 anonim válasza:

Hány éves vagy?

A programozáshoz sajnos nagyon sokat kell tudni, a Comenius Logo nem elég hozzá:D

Én csupán egy középfokú érettségit szeretnék belőle, és ehhez is tudnom kell a táblázatkezelést, weblapkészítést..

Talán olyan suliba kellene menned vagy tanfolyam nem tudom mennyire célravezető..

Attól is függ h h laksz

2009. szept. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok mindentől függ. Milyen nyelven akarsz? Mire? Angolul tudsz? Matematikai alapismeretek megvannak? Alapvető hardver-szoftver ismeretek megvannak? Ezek nélkül sajnos nem fog működni. Egy egyszerű konzolos alkalmazást viszonylag könnyű megírni és megtanulni, de egy komolyabb (pl. hálozaton kommunikálni képes) programot nem lehet úgy megírni, hogy ezek az alapismeretid ne lennének meg.


Egyébként ajánlom neked a C# nyelvet. Microsoft weboldaláról lekaphatod a Visual Studio 2008 Express verziót - ingyen.

2009. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!