Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy oldanátok meg ezt Java...

Hogy oldanátok meg ezt Java Swinggel?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy olyan programot, ami grafikus felületek kitöltésével nyilván tart (pl.: könyveket).

A főmenü megvan (külön osztály), a Könyv Osztály is (benne a könyvek tulajdonságai+ metódusok). A főmenüben a gombok eseményei új felületet hoznak létre. Idáig megvan.

Azt szeretném kérdezni, hogy hogy példányosítsak új Könyv[] tömböt, hogy minden Osztály számára UGYANAZ a tömb legyen látható (külön GUI van kiírásra, új adathoz + még lesz majd...).


Remélem érthető volt a kérdésem.



2013. jan. 26. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Pl. egy külön osztályban, statikus getterrel.
2013. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, én azzal próbálkoztam, majdnem működik, viszont tárolásnál valami futásidejű kivétellel elszáll. (Nem vagyok túl jó Javában, most tanulgatok.)


Mindegy, köszönöm azért! Nem adom fel! :)

2013. jan. 27. 15:55
 3/4 anonim ***** válasza:

A hiba elég árulkodó szokott lenni java-ban pedig, érdemes annak utána nézni.

Én is valami külön statikus megoldást használnék mondjuk erre.

2013. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
osztályok példányositásakor átadod mindegyiknek a Könyv osztályt.. bár jobb lenne ha látnánk forrást is... ugy könnyebb lenne segíteni
2013. jan. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!