Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Jar kiterjesztésű fájlok...

Jar kiterjesztésű fájlok megnyitása?

Figyelt kérdés
Néhány Notepad ++-hoz hasonló programokat keresek, amelyek képesek megnyitni a .jar fájlokat, és szerkeszthetőek is. Előre is köszönöm!
2013. jan. 15. 17:32
 1/4 Komplikato ***** válasza:
100%
Szerintem ehhez egy Java SDk kell, egy Eclipse ami direkt ilyen butított telefonos Java-hoz van és akkor nem csak szerkeszteni tudod. Ráadásul a Jar az már egy gyűjtő, tehát abban lehet a kód mellett kép, hang, egyéb adat, stb. Szerintem.
2013. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

A JAR egy ZIP fájl, amelyben bájtkódra fordított Java osztályok és könyvtárak vannak, és esetlegesen (ahogy #1 is írja), képek, resource-ok. Ne akard Notepad++-szal és hasonlókkal szerkeszteni. Sem a JAR-t, sem a benne levő fájlokat. :)


A benne levő, bájtkódú .class fájlokat vissza lehet fordítani Java-ra, léteznek erre speci programok.


A bájtkódra fordításhoz, JAR-ba csomagoláshoz JDK kell.


Az egészhez pedig Java tudás, amit még meg kéne szerezni. :)

2013. jan. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
ne akard megnyitni, nem értesz hozzá.
2013. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 3. válaszoló, szerinted vajon milyen oknál fogva szeretnék megnyitni egy JAR fájlt? Azért, hogy megnézzem mi van benne, és ki tudjak indulni valamiből, természetes, hogy nem tudok semmit róla, de mond már el nekem, de amikor először hallottál erről a programról, meg tudtad egyáltalán nyitni, tudtad mi a teljes neve, tudtad ki találta fel? Bírom az ilyen alacsony felfogású embereket, ha szúrja a szemed, hogy meg szeretném tanulni a a JavaScript rejtelmeit, mert megadódhat az is, hogy talán jobb leszek nálad, akkor nyomd meg az "Egy véletlen kérdés", vagy a "Kilépés" gombot, hidd el nekem, sokkal több kalóriát megspórolsz, minthogy kiírd azt, hogy "nem értek hozzá"... Részemről ennyi. és köszönöm még egyszer!
2013. jan. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!