Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozás területén mennyire...

Programozás területén mennyire számít a protekció?

Figyelt kérdés

Van egy "haverom", akivel néha szoktam találkozni és most kiderült mindketten programozással akarunk foglalkozni. Beszélgettem vele, elég "gyenge" suliba jár, matekról fogalma sincsen, "2-es meglegyen" hozzáállással leszarja az egészet. Én meg nem akarok beképzeltnek tűnni de ennél azért én jóval többet teszek a dologért.


Kérdezem, hogy azért így elég nehéz lesz elérni a célját, hogy tervezi ezt.. "neki már el el van intézve, mert van egyismerősük aki xy helyen az Atyaúristen".



Ez valóságszintjén tényleg így működik, hogy csak 1-2 kapcsolat kell ahhoz h valaki elhelyezkedjen programozóként kevés-vagy épp 0 tudással?


2012. dec. 29. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
ez mindenhol így van, de ettől még kókler marad
2012. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

A kapcsolat jó dolog, de elég szépen lehet vele koppanni is.

Ha például azt az xy-t kirúgjak (márpedig ez megeshet), akkor elég hamar fény derülhet arra, hogy mennyire nem ért hozzá és hamar ő is az utcán találja magát. Akkor pedig már késő lesz bánkódni azon, hogy nem tanult.

+ Olyan végzettséget szerezni, ami ér is valamit képtelenség lesz szereznie, ha már most is csak 2-esei vannak (gondolom még gimi vagy középiskola lehet, ha csak ezzel akartok foglalkozni majd).

Egy könnyű OKJ-s képzés pedig nem ad megfelelő ismereteket, maximum gányolni elég.

2012. dec. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2012. dec. 29. 22:26
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Programozóként piacképes tudás nélkül csak valami csicska lesz az emberből, épp úgy, mint bármilyen más szakmában.
2012. dec. 30. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 iostream ***** válasza:
69%
A protekció mindenhol segítség. Ami a programozást megkülönbözteti az általánosabb szakmáktól az az, hogy pusztán a tudásoddal is fel lehet magad vetetni jó helyekre, tehát nem KELL a protekció.
2012. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, Üdv
2012. dec. 30. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!