Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet visszakódolni a...

Hogyan lehet visszakódolni a text-ben lévő írásokat?

Figyelt kérdés

Pendrive-n voltak text fájlok, amikben sok írás volt (linkek) stb...


A pendrive-n valami okból ezeknek a listáknak a felét, nem engedi megnyitni (gondolom töredezés). Amit ki tudtam menteni, azokban meg össze-vissza vannak az írások. PL:

IellelgóFérfahanoon felolvas pěd wEboläalvldokumentumot,amit aKársz.

Nagyon *Ńl"meg van cs©nálva benne,hogy a mondathoz hgazítva hangsúlynz ir.


Pendriven nem tudom már visszaállítani, mert amit kimentettem fájlokat, lásd fenti kód írás, már kitöröltem.



2012. dec. 26. 01:26
 1/5 A kérdező kommentje:
A betűket visszatudom írni, de a linkeket nem, mert pl: /dl/39412913/a380061/042210220410TMM_espagnol_levenßI. Ha a számokat (Hash?) kódolta, akkor azokat nem tudom.
2012. dec. 26. 01:33
 2/5 anonim ***** válasza:
ez nem kódolás, hanem memóriachip hiba. ha chkdsk nem segít, akkor kuka, a fileokkal együtt, legközelebb pedig csatlakoztasd le a meghajtót mielőtt kihúzod...
2012. dec. 26. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig úgy csinálom, de valamiért mindig tönkremegy a silicon-os pendrive-n a fájl.
2012. dec. 26. 14:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Hibás a memóriachip, akkor jó lenne mielőbb kivágni a kukába, nem fog megjavulni
2012. dec. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. dec. 27. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!