Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért húzza alá a mozilla a...

Miért húzza alá a mozilla a fórumokban a írásokat?

Figyelt kérdés
Explorernél betudom állítani, hogy ne húzza alá és váltson át piros színre (kompatibilitás gomb), de mozillánál fogalmam sincs és nagyon zavaró.
2012. ápr. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha megtanulsz helyesen írni akkor nem húzza alá.
2012. ápr. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha beszólásként írtad, akkor nem volt poénos, ha pedig rosszul fogalmaztam akkor: mikor ráviszem az egeret bármilyen írásra, a szöveg pirosra vált és mindent aláhúz, nem csak az én írásomat, a képernyőn látható összes szöveget.
2012. ápr. 3. 18:38
 3/5 2xSü ***** válasza:

Ez egyetlen oldalnál jelentkezik, vagy több különböző oldalnál is? Ha egynél, akkor mi az oldal linkje?


Esetleg érdemes megnézni egy harmadik böngészővel is. (Pl.: Chrome vagy Opera)


Ha többnél, akkor én ezt csinálnám:

- Böngésző gyorsítótár törlése.

- Ha így sem jó, akkor böngésző bővítmények kikapcsolása.

- Ha így sem jó, akkor böngésző újratelepítése.

- Ha így sem jó, akkor kb. passz.

2012. ápr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ennél az egynél jelentkezik a probléma.


Explorernél kompatibilitás gombbal megszűnt a gond, Chromenál nem húzza alá a szöveget csak pirosra vált, Mozillánál pedig piros is lesz, meg mindent aláhúz.


Sajna egyik tippeddel se jó :/

2012. ápr. 3. 21:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem magyar nyelvű szövegként próbálja ellenőrizni a szöveget, az a baj. Ha nincs feltelepítve a magyar helyesírási modul, fel kell telepíteni. Ha fel van, ki kell választani (ált. jobbklikk...)
2013. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!