Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van esélyem így java programoz...

Van esélyem így java programozóként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

A sulimban a szakomat megszüntetik és valószínűleg nem tudom időben elvégezni. web-programozást tanulok(ez magában foglalja a C-t, C++-t C#, JavaScript, Java nyelveket. mindenből tanulunk valamennyit)

Engem elsősorban a Java érdekel. De erre az egyetemen nem lesz lehetőségem mert előbb szűnik meg a szakom, minthogy eljussak addig hogy megtanuljam a java-t.


ezért java tanfolyamot keresek. kinek mi a véleménye erről?



2012. szept. 15. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, és ha a szakod megszüntetik, akkor veled mit csinálnak? Nem távolíthatnak el a szak megszüntetése miatt az egyetemről; legfeljebb áttesznek egy másik szakra. Érdeklődj a többi szakról, biztos lesz olyan, ahol sokat használnak Javát, lehetőleg egy ilyenre menj át. Most pedig keresd a Javát tanító tárgyakat; érdeklődj a hallgatóktól, hogy melyik kódnév mögött rejtőzik!
2012. szept. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sajnos megtehetik, mert 2 éves a szak és 2 év után szüntetik meg. de egy két tárgyam miatt csúszunk (szinte mindenki, mert a tanárok hozzáállása ill. a tárgy nehézsége miatt elsőre nem mindig sikerül letenni) egy évet. Tehát nekem 3 évig kéne odajárnom. Utána néztem, sajnos megtehetik hogy megszüntetik, hiszen a 2 évet (amire hirdetve van a szak) megvárják.


Még arra is gondoltam hogy talán megkeresek egy tanárt és megkérem hogy tanítsa meg nekem a java programozást fizetés fejében :)

2012. szept. 18. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz át egy másik szakra?
2012. szept. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy megérni mivel még egy államilag támogatott évem maradt. fizetni nem tudnám a sulit.
2012. szept. 19. 17:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!