Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem mukodik a JAVA programom,...

N.o.w.a kérdése:

Nem mukodik a JAVA programom, amit a TANTUSZ konyvbol másoltam ki, miért?

Figyelt kérdés
Kezdo JAVA programozo létemre egy konyvet vettem segitségul. A program, amiben elakadtam, lényege h egy ureskeretet hoz létre, Ures keret fejléccel. Mindent ugyan ugy irtam meg ahogy a konyvben van írva, mégsem mukodik. valami segitség ? Egyébként Eclipsben programozok

2012. aug. 30. 08:08
 1/7 iostream ***** válasza:
100%
Mivel semmit, de SEMMIT nem írtál a problémáról, mégis hogy a rákban segítsünk?
2012. aug. 30. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Bocs, hirtelen 5let volt meloban hogy beirjam . nemtudtam fejbol a kodot. Szoval a kód ami nem mukodik:

import javax.swing.JFrame;


public class mutasskeret {


public static void main(String args[]) {

JFrame énkeretem = new JFrame();

String énfejlécem = "ures keret";


myFrame.setTitle(énfejlécem);

myFrame.setSize(300, 200);

myFrame.setDefaultCloseOperation

(JFrame.EXIT_ON_CLOSE);

myFrame.setVisible(true);

}


}

egy ures keretet kéne létrehoznia, de nemteszi. minden ugyan ugy van ahogy a konyvben és semmi ...

2012. aug. 30. 19:58
 3/7 StarCry666 ***** válasza:
azért kérlek szépen, mert nem igazi a kód.. a kód maga helyes csakhogy ez példakép van. igen megvan bonyolítva én is azt olvasom, nekem sikerül némi módosítással
2012. szept. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 StarCry666 ***** válasza:
de ha így másoltad be akkor tök helytelen...
2012. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, már kozben rájottem a hibára ... azért egy konyvtol elvárnám h helyesen legyen benne megírva. ha ez még egy viszonylag egyszeru proginak tunik akk késobbieknél kellemetlen lenne ha a bonyolult progiknál azt kelljen keresnem mit is rontotta el a szerzo .. azért koszi
2012. szept. 4. 07:52
 6/7 StarCry666 ***** válasza:
amúgy tök bonyolult a könyv de én ehhez jutottam hozzá :/
2012. szept. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nekem eddig elég világosnak tunik , meg érdekesnek ,, bár most ennél tovább még nem jutottam mert nemvolt idom ,, lehet aztán már másképp fogok vélekedni :)
2012. szept. 6. 09:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!