Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 2d-s mmorpg? Lehet e ilyet...

Ricsirics98 kérdése:

2d-s mmorpg? Lehet e ilyet csinálni ingyenes progival?

Figyelt kérdés
Elvárások: Csak haverokkal rohangálni egy jó ki saját világba. Feltétlen hogy 2ds mmorpg legyen és a progit egyszerűen lehesen kezelni. Időt akár 5 évet is szánok rá. Szóval a nehézség: könnyű or normál (egyszerű) Idő: korlátlan esetleg 5 éven belül.

2012. aug. 4. 21:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem oda hogy nem csak rohangálni hanem ölni fejlődni fejleszteni szeretnénk mint egy metin 2 csak a milyenk. és most ne gyertek hogy metin2 p szervert csináljmert saját történetet is szeretnék készíteni amúgy ha valaki rpg maker 2000 2003-hoz ismert multiplayer modot az is jó:) ahoz értek csak nem találtam hozzá multyt am kb olyan nehézségű legyen mint a rpg makerek
2012. aug. 4. 21:59
 2/10 anonim ***** válasza:
Ilyet csak úgy össze kattintgatni nem lehet.
2012. aug. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

ezt nem értem az rpg maker 2000-es játékokat se csak össze kattingatok dizájnolok storyt találok ki. Vagy úgy gondolod hogy ilyet csak programozni lehet? Csak mert én nem így tudom. olyan progi kéne mint a rpg maker 2000 csak multyval.

nem is kell a játéknak non stopnak lennie kb úgy mint a hamachis szerverek metin2-őnél csak 2d-ben egyszerűen.

2012. aug. 4. 22:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Ott az unity,vagy az xna,vagy a cry engin ,udk
2012. aug. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pgorgramozni tanulj meg :D de az, h jó is legyen én 3d maxben beanimálnám kicsit, h van egy karakter egy katt üt másikkal meg megy azt ennyi :D 5 év alat meglehet csinálni egy komplett játékott is :D csak érteni kell hozzá :D
2012. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ugyan nem vagyok a téma nagy szakértője, de ha a cél az interneten keresztüli többjátékos mód, legalább egy olyan program kéne, ami rendelkezik egy ehhez szükséges protokollal.


Egyszerűen ez aligha fog sikerülni.

Jobban jársz, ha egy már meglévő internetes játékot is támogató játékhoz készítesz egy modot.


create multiplayer game - ezen el lehet indulni

[link]

2012. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
szóval akkor nem is létezik olyan puc puc new projekt ott vannak oldalt a texturák szépen megcsinálod a mappot asztán annyi? és multyplayerbe
2012. aug. 4. 22:46
 8/10 A kérdező kommentje:
Ha valaki már halott a twc vagy mi a játékról asszem valami harry potter wizard cronicles izé akkor olyat szeretnék végülis 14/F vagyok most mek 8.-ba eddig már nagyon fasza rpg maker 2000-es játékot tudok csinálni már magas szinten űzöm avval a progival a game készítést csak gondoltam feljebb viszem és belvágnék egy mmorpgbe de a kettő között egy mérföld kő van ha nehéz a progi am programozónak fogok menni valószínűleg
2012. aug. 4. 22:56
 9/10 anonim ***** válasza:
akk többet érsz, ha egy metin2 p szerót írogatsz át :D alapok megvannak benne, csak 1-2 cuccott kicsrélsz, hátteret meg stb jót is lehet csinálni vele :D
2012. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a Harry potter a BYOND-ot használta ami a leírás szerint egy C-n alapuló egyedi programozási nyelv. Tehát nincs olyan, hogy katt-katt és kész a pálya.


Itt már meg kell tanulnod a nyelvet hozzá.


De hajrá, ha programozás a célod, akkor kezdj el tanulni. Akár a Byond-ot letöltve és elkezdesz barkácsolni benne valamit.

2012. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!