Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » írna nekem valakia valamilyen...

írna nekem valakia valamilyen feladatot programozásra kéne a pótvigyzához pl for ciklus stringes stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 30. 08:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Készítsd eljárást ami egy stringben az előforduló megadott karaktert egy szintén megadott másik karakterre cserél!

Készítsd eljárást ami egy stringet megfordít!

Készítsd eljárást ami megszámolja hogy hány szó van egy string-ben!

Készítsd eljárást ami egy stringről eldönti hogy tükörszó e! (tökörszó ha a string és megfordítottja megegyezik)

Készítsd eljárást ami egy string-ről statisztikát készít hogy melyik betű hányszor szerepel!

2012. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezek megfelelnek?

Még 2: Rendezd abc sorrendbe a (beolvasott) stringeket (melyek csak az angol abc kisbetűit tartalmazzák)!

Rendezd növekvő sorrendbe a (beolvasott) számokat!

2012. júl. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :D
2012. júl. 30. 09:20
 4/5 A kérdező kommentje:
és for ciklusos ra is tudsz adni feladatot?
2012. júl. 30. 09:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Amit a @09:02-ben írtam az mind példa for ciklusra. Persze meg lehet oldani máshogy is.
2012. júl. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!