Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 3D grafikára és programozásra...

3D grafikára és programozásra milyen gép a jobb? 64 bites vagy 32 bites?

Figyelt kérdés

Mondjuk a gimp-nek a 64 bites legújabb verziója nem stabil ezt már szar tudatosítani.Meg azt is,hogy kevesebb program van 64 bites rendszerekre.

Blender

Autodesk mudbox

gimp

netbeans

Ezek lennének csak rajta.

Most akarok venni gépet de nem tudom,hogy meg e érné 64 biteset venni.


Nincs olyan amiben tökéletesen működnek a 32 és 64 bites progik is?Minden gond nélkül?De inkább 64 bitesben gondolkodom.


2012. máj. 20. 04:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

32 bites programok működnek 64 biten is, másrészt manapság minimum 4GB ramot illik beledobni új gépbe, onnantól meg nem kérdés hogy 64 bites rendszer kell.


Én mondjuk 3DSMax+PS-el vagyok kapcsolatban, azok szeretik a mégtöbb ramot.

2012. máj. 20. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 iostream ***** válasza:

Ahogy első mondta, 64 bites visszafele kompatibilis, ha nem stabil a 64 bites gimp, akkor használd a 32 bitest. Amúgy ha az oprendszered 32 bites, akkor tökmindegy, hogy az architektúra mit tud.

Amúgy programozás szempontjából halál mindegy hobbiszinten, ellenben ha több ramot akarsz, akkor kell a 64 bites rendszer.

2012. máj. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

32 Bit-es gép....

ma már nem gyártanak

én meg a helyedbe nem venék 100 éves roncsot

szóval max windows lesz rajta 32 bites :)

viszont leirta 1. menek 32 bitesek

hát igen hogy minden tökéletesen e az nem 100 csak 99.9% lévén hogy programozoi és egyéb komoly munkaprogramokról van szó

hát max kiprobálod elöb egy tört 64 esel aztán veszed meg

nem?

2012. máj. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Programozás szempontjából annyira nem tök mindegy, mert ha 64 bitre akarsz programozni, akkor nem árt, ha 64 bites rendszer van fent. Márpedig nem árt 64 bitre programozni, mert mire hivatásos lesz belőled (pun intended), addigra talán az lesz a standard.
2012. máj. 20. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

programokban már elég standard a 64 és már játékoknál is azért kezd leni...

amugy ez igen lényeges dolog volt amit elözö irt:)

2012. máj. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 iostream ***** válasza:
Igazából ha 64 bitre akarsz programozni, akkor elég, ha van egy 64 bitre fordítód.
2012. máj. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
19:54: Azért elég meredek debuggolási lehetőség nélkül programozni.
2012. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!