Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy lehet megoldani, hogy...

Hogy lehet megoldani, hogy bal oldalt a menü és jobb oldalt a tartalom? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval itt van a honlap cím:

[link]

na és azt szeretném HTML-ben megoldani, hogy a bal oldali menü ha egyik menüpontjára kattintok akkor csak a zöld helyére jelenjen meg és ne keljen újra betölteni az egészet csak a zöld helyét.

Én ezt <div> tagekkel csináltam mindent meg ugye <ul>és<li>-vel.

Köszi előre is.



2012. ápr. 4. 07:52
 1/3 ejbenjaro ***** válasza:
Régebben a Frame tag-el lehetett ilyet csinálni. Aztán lehetőség még az iframe is. De manapság ezeket annyira preferálják, szóval legjobb lesz ha valami ajaxos megoldást keresel. Igazság szerint nem olyan nagy dolog az sem, ha az egész oldalt kell újratölteni. Gondolom nem tisztán HTML-ben akarod csinálni ezt a hirdetési oldalt. PHP-vel szerver oldalon elég könnyen meg lehet csinálni, hogy az oldal keretét csak egyszer kelljen megírni és csak a jelenleg zöld terület tartalma változzon.
2012. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igaziból én csinálom a CSS és ugye az alapját HTML-ben és van egy társam aki a PHP.
2012. ápr. 4. 08:29
 3/3 anonim ***** válasza:
meg egy barátod, az ajax
2012. ápr. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!