Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan vállalkozó szellemű,...

Van olyan vállalkozó szellemű, aki el tudná magyarázni, hogy kell bootolható pendriveot csinálni?

Figyelt kérdés
Van egy Windows XP lemezképem, és netbookra szeretném pendriveról bootolva feltelepíteni. El tudná valaki magyarázni lépésről lépésre, hogy hogy valósítsam meg ezt?

2012. júl. 20. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
2012. júl. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen azt elfelejtettem, hogy ne küldjetek linket, mert mindet megnéztem, de egyikkel sem sikerült.
2012. júl. 20. 12:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Milyen pendriveval próbáltad? Én napokig szívtam egy 8 GB-os Kingston pendriveval, mire összegyűlt annyi információm, aminek alapján vettem egy 4 GB-os TDK pendriveot és arra fel tudtam tenni úgy, ahogy a fentebb megadott linken szerepel.
2012. júl. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
4GB Kingmax. Amúgy addig se jutottam el, hogy elkezdjem. Le kellett töltenem két programot: bootsect+USBPrep8-at. utána pedig valami parancssoros dologgal kellett elkezdeni. Na ott már elakadtam.
2012. júl. 20. 14:23
 5/8 anonim ***** válasza:

Nos én ez alapján a leírás alapján csináltam meg: [link]


Ezt a három dolgot kell hozzá letölteni:

- Bootsect

- PeToUSB

- USB_PREP8


Elmagyarázni én sem tudom jobban, mert elég szájbarágósan van leírva.

De ha valahol elakadnál, akkor kérdezz.

2012. júl. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Unebootin macre, linuxra, ?%windowsra%?
2012. júl. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hogyan nyitom meg az usb_prep8.cmd fájlt?
2012. júl. 22. 19:15
 8/8 anonim ***** válasza:
Kétszer ráklikkelsz.
2012. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!