Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Egy primitív pár kb-os exe...

Egy primitív pár kb-os exe kiterjesztésű programot vissza lehet bontani?

Figyelt kérdés
például ha be kell írni egy kódot és ugye valamivel össze kell hasonlítania a programnak hogy megegyezik e vagy sem, de ha vissza bontják a programot, kiderülhet a kód.

2012. júl. 16. 23:53
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"kellően nagyra választott hash kulcs esetén azonban ilyen ütközés rendkívül ritka."


Ezt mondom én is. A ritka az a ritka, a rendkívül ritka meg pont elég a talán sose-hoz, nálam... Nem állítom, hogy nincs egyezés, de csak 30 karakter feletti jelszó esetén, hiszen az alattihoz tartozik egyedi HASH, és ezzel kezdtem én is, "Ha majd mindenki 32 karakternél hosszabb jelszót használ", akkor igen, biztosan lesz egyezés...


A Wikipédia oldala meg bent van a könyvjelzőim között. Sokszor olvastam, ennek ellenére elégségesnek érzem a védelmét, pláne egy "Helló World"-höz, és a biztonsági réshez is szerintem igen érteni kell a dologhoz.

A tudás előtt - pláne ha nagy - én is fejet hajtok, akár iostreamnak hívják, akár izének...

Ebből is tanul az ember :)

2012. júl. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 coopper ***** válasza:

Szia.


Kösz a kedvességed, de sajnos nem vagyok c-s igy nem sok mindent tudok a kóddal kezdeni (nincs c-s forditóm), egyébként az exe-vel akartam játszani, hogy ki lehet-e benne kerülni az elenőrzést. (magyarul meg lehet-e törni)


Ha megoldható, dobd fel a data-ra az exe-t.


Kösz.

2012. júl. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!