Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Össze haverkodhatnák egy...

Össze haverkodhatnák egy programozóval? Ha autodidakta módon tanulok akkor jobb ha van pár barátom aki tud segíteni.

Figyelt kérdés

Nem zaklatnám az illetőt csak amikor összezavarodom vagy ha nem tudok megcsinálni valamit besegíthetne msn en.


De miért is fáradozna valaki azon,hogy felvegyen engem msn re.Fogalmam sincs miért de csak vannak még csodák és iszonyat jó emberek.


Nem fogok zaklatni senkit.


2012. júl. 13. 16:46
 1/5 Chello ***** válasza:
100%

Vannak.


Ugy talaod meg oket konnyen, hogy kimondottan rakeresel az adott programozasi nyelvre es nezel olyan forumot ahol abban adnak egymasnak segitseget az emberek.


Elsonek ugyis a pascalt fogjaak ajanlani, en ott le is ragadtam, de ha tovabbra is folytatni akarod majd jobb, ha relative gyorsan betanulod a pascalt, mert valtanod kell modernebb nyelvekre, hogy valami hasznalhatohoz juss.

2012. júl. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Chello ***** válasza:
Pascal elejet meeg en is be merem vallalni neked, de nem sokaig.
2012. júl. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én tudom a nyelvi elemeket a c++ ét.

Csak sokszor nem tudok leprogramozni valamit mert nem jövök rá arra a logikai lépésekre amik kellenének.

Én vagyok az a láncolt listás gyerek.

Már 4 órája azon töröm a fejemet,hogy hogyan írjak,függvényt ami be tud tenni a lista közepére új elemeket de nem tudom megcsinálni.


A fórumokon meg mindenki flegma és bunkó.

Nem segítenek ezért kell feltennem a kérdést milliószor.

2012. júl. 13. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te regizve vagy a prog.hu-ra? Véletlenül nem DoubleX a nicked? Ha nem akkor bocs csak az a gyerek is most kezd c++-t tanulni...
2012. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem az vagyok.

ALWAYS_WINS az én nickem.

:)


Lehetnél a barátom.

2012. júl. 14. 01:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!