Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyi tud kell egy ilyen...

Mennyi tud kell egy ilyen megvalósításához?

Figyelt kérdés

Sziasztok,érdeklődnék,hogy egy mmorgp(online stratégiajáték) játék elkészítéséhez php-sql és ami kell hozzá mennyi tudást igényel?

körülbelül ehez hasonló [link]


2012. júl. 4. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hmm, ez már megér egy misét (nem úgy mint az "fps-t akarok csinálni" meg a "hol kezdjem az operációs rendszer készítését"). Belekóstolsz a HTML+CSS dolgokba, egy kis adatbázis kezelés, egy szerver oldali script (pl. php), meg pár egyszerű függvén, és meg is lesz. Mehet akár a saját gépedről is, csak szerezd be a WAMP, LAMP, XAMP valamelyikét (win, linux, osx oprendszerekre, amelyiked éppen van). Ez tartalmaz egy webszervert (Apache), php, mysql támogatást.
2012. júl. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem,tehát nem kell olyan nagy ismeret hozzá!
2012. júl. 4. 17:29
 3/4 ejbenjaro ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Értem,tehát nem kell olyan nagy ismeret hozzá!"


Alulbecsülöd a dolgot... Csak leírva hangzik egyszerűnek, de valójában nem olyan egyszerű. Kezd el írni és meg fogod látni, hogy beletörik a bicskád.

2012. júl. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem!!
2012. júl. 5. 07:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!