Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Pascal játék segítség?

Pascal játék segítség?

Figyelt kérdés

Elkezdtem pascalban az amőba játékot csinálni de vannak benne hibák(meghát biztos van elég sok hülyeség is a kódban), és nem tudom megcsinálni hogy normálisan működjön.

Még nagyon kezdő vagyok úgyhogy ha írtam valami bődületet ne oltsatok inkább normálisan mondjátok el mi a baj.Előre is köszönöm a normális válaszokat.



2012. jún. 18. 18:49
1 2
 11/13 tabaki ***** válasza:

Utolsónak:

Az ALAPOK vagy a VÁLTOZÓK című gyermeteg szösszenetre gondolsz? Ha ez az oldal a tiéd, tegyél rá hasznos anyagot, mielőtt reklámozni kezded. Nem mellékesen pedig: Minimális figyelmet legalább fordíts a helyesírásra. A hibáid típusából ítélve nem Magyarországon élsz. Ha tényleg értelmes anyagot összeállítanál, segíthetnék helyre tenni.

2012. jún. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Az tény hogy ebben a problémában nem segít de azért sztem nem kéne letolni, hanem inkább segíteni és aktívan fejleszteni az oldalt.
2012. jún. 30. 19:22
 13/13 tabaki ***** válasza:
Asz'szem, Kérdező, előtted nem kell bizonygatnom, hogy nem vagyok híján a segítőkészségnek; Most is a hozzászóló hasznára ajánlkoztam, de az elvárható minimum, hogy észrevegye: A te problémád már lényegesen odább van, mint az ő "megoldása". Lehet, hogy Einstein is ovis mondókákkal kezdte az okosodást, de ha ne adj' Isten, félúton elakadt volna a relativitáselméletben, aligha Ec-pec-kimehecc szinten találta volna meg a gyógyírt a problémájára. Tegyük félre, hogy a programozók közt még nem vagy Einstein, a lényeg, hogy a válaszoló tökéletesen helytelenül mérte föl a relációkat, csak erre próbáltam meg nagy-tapintatosan felhívni a figyelmét.
2012. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!