Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Budapesten van olyan informati...

Budapesten van olyan informatikai szakközép iskola, ahol lehet szoftverfejlesztést tanulni és jó?

Figyelt kérdés
Budapesten ha tudnátok mondani ilyen szakközép sulit, azt megköszönném, az a lényeg, hogy jó legyen, mind iskola szempontjából, mind oktatás szempontjából. Esetleg máshol is ha van, akkor nyugodtan mondjátok. (Például Pécs stb.)
2012. máj. 24. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki mutat olyan középiskolát ahol "szoftverfejlesztést" tanítanak, akkor hatost dobok neked golyóval...
2012. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 legendavagyok01 ***** válasza:

Azt hiszem, amire te gondolsz, olyan valóban nincs, csak érettségi után nappali rendszerben, első szakképzettség esetén ingyenesen, mint pl itt:

[link]

2012. máj. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igazából ilyenre gondoltam:


[link]


Itt az 1. indítandó osztály: SZOFTVERFEJLESZTŐ


Ilyesmire gondoltam.

2012. máj. 25. 19:38
 4/5 anonim ***** válasza:
hellyel közzel minden szakközép iskolában ezt tanítják az informatikásoknak, csak nem mindenhol nevezik szoftverfejlesztésnek...
2012. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, és tudnál nekem ilyen iskolákat felsorolni? Köszi!
2012. máj. 27. 18:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!