Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen könyvek vannak amik...

Milyen könyvek vannak amik alapfokú informatikát oktatnak?

Figyelt kérdés
Nos 16 éves vagyok és most kezdtem a középsulit informatikára mentem érettségit add remélem hogy 4 év alatt menni fog a megszerzése nem vagyok jó tanuló de a föci meg ilyenek engem nem érdekelnek inkább az informatika modellezés és minden ami ezzel foglalkozik a bátyámék azok lettek és én is szeretnék az lenni OKJ-s képzésen szereztek maguknak képzést meg persze érettségit informatikábol szoval akkor ilyen alapfoku könyvek kellenének a suliban most még csak a microsoft excel,word,point,access meg ilyeneket veszünk és ez megy előre is köszönöm tanácsokat is elfogadok jelenlegi programozoktol informatikusoktol és akik annak tanulnak!
2012. máj. 19. 18:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Tanuljuk meg a c++ prog nyelvet 24 óra alatt című könyvnél jobbat nem találsz sehol.
2012. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!