Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ha nagy lesz a bevételem...

Ha nagy lesz a bevételem akkor tuti le fogják ellenőrizni, hogy meg e vettem a fizetős szoftvereket?

Figyelt kérdés

Például mindent ingyenes programmal csináltam csak a 3D modelleket és a textúrákat nem.

Photoshop cs 5.5

Autodesk maya.

És a windowst is meg kell venni?


2012. máj. 13. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát... Ha letöltöd akkor illegális és visznek a börtönbe vagy pénzbüntetést kapsz....
2012. máj. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lindmayer ***** válasza:

cégként illene megvenni a szoftvereket, mármint azokat amikért cégeknek fizetni kell

akár egy egyszerű halandóhoz is bekopoghatnak ellenőrizni a szoftverek tisztaságát

de ha nincsen rá keret, akkor akár szépen lassan fokozatosan is megveheted a szoftvereket, de minél tovább húzod annál nagyobb lesz az esélye a lebukásnál

2012. máj. 13. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem váltod ki ingyenes progival, ha nem akarod megvenni? PS helyett Gimp, Maya helyett Blender. Lehet, hogy nem pont ugyanazt tudja és ugyanúgy, meg meg kell tanulni használni, de valamit valamiért. Win helyett meg Linux, aztán annyi.
2012. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 tabaki ***** válasza:

tegnap 21:38 -nak igaza van. Pont azokat csinálod fizetőssel, amihez rogyásig van ingyenszoftver?

De te tudod. Mindenesetre javaslom, ha tényleg beüt a frankó, és fölvet a pénz, vedd meg utólag a progikat.

Akkor már nem lesz nagy cucc, nemde?


Ja, és a jó tanácsért ha esedezhetem pár fillérért...

2012. máj. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!