Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ha egy tv-adónál...

Szerintetek ha egy tv-adónál vagy egy újságkiadónál tört szoftvereket használnak (video-és képszerkesztők), és az ezekkel előállított termékeiket értékesítik, hogyan bukhatnak le? Csak helyszíni ellenőrzés során, vagy a termékeiken is meglátszik?

Figyelt kérdés
Mert én csak akkor látok egy megszerkesztett videóban jeleket, ha triallal készültek, de egy feltört program esetén kimutatható valahogy, hogy a program nem volt eredeti?

2012. máj. 2. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen helyeken RENDSZERESEN vannak ellenőrzések és ha lebuknak, márpedig akkor tuti lebuknak baromi sokat kell fizetniük.
2012. máj. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A tört program nem jelzi semmiben, hogy nem vették meg, és teljes képessége kihasználható.


Egy cég, vállalkozás, munkahely (iskola) nem engedheti meg magának, hogy tört programot futtasson, mert ellenőrzik őket. Tételes listát kell beszolgáltatniuk a használt szoftverekről, és számlával kell igazolniuk annak hitelességét. Aki azzal próbálkozik hogy tört programot használ, hamar elveszik a kedvét a milliós büntetésekkel.

2012. máj. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, különösen a másodikat, amiért az "apróbetűs" kérdésre is kitért. Szívesen venném még többek véleményét is, több ember több bizonyosság alapon, köszönöm előre.
2012. máj. 3. 07:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát én láttam nem egy iskolában, önkormányzatnál KMSpico-val aktívált Windowst, Office-t szóval nincs ez annyira ellenőrízve a gyakorlatban.
2021. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!