Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A registry-ben mi az a hely?

A registry-ben mi az a hely?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy a registry-ben van olyan hely ahova ha bemásoltatok valamit c++-al akkor a géppel egyuttt indul?

Ez most az akarja jelenteni , hogy van e olyan hel y registry-ben ahoona pl a virusitrok a geppel egyutt indulnak? Ezt azert kerdezem mert C++-ban irtam olyan programot ami bemásolja magát a startup mappába de onnan az elinditáshoz beleegyezés kell hátha a registry-ben van olyan ahova nemm bele egyezés :D



2012. máj. 4. 13:56
 1/7 iostream ***** válasza:
Van ilyen hely. [link]
2012. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rhx ha mindenigaz vagy egy saját virusom :D (biztos h van már ien de nekem ez az elso :D)
2012. máj. 4. 16:59
 3/7 iostream ***** válasza:
Terjeszti is magát? Mert attól még nem vírus, hogy elindul.
2012. máj. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mondtam hogy nem olyan nagy virus de a registry-s cucc nem megy mert még mindig megkérdezi ,hogy elinditom e.De am nem vagy virus meg ha most igy belegondolok nem is virus.Csak egy haverom idegesitesere irtam de most meg akarom leckéztetni ugy h beleengedem a gepebe ezt a progit és tobe be ne tudja kapcsolna mert ha a geppel egyut indulna kérdezés nélkul akkor jo lenne. :D
2012. máj. 4. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, ilyen hozzáállással és kifejezőkészséggel nem is lesz sokkal több egynél. Legszívesebben bevezettetném minden könyv elejére, a helyes internet használatot, és 40 oldal nyelvtant.

Egy jó programozó [tulajdonképpen bárkinek], alapvető tulajdonsága, hogy tud helyesen írni, minimum az anyanyelvén. Enélkül elég nehezen vesznek bárkit komolyan.


Amitől pedig frászt kapok, amikor valaki arra próbálja mások segítségét kérni, hogy valakit szivasson, pusztán kedvességből. A programozás nem játék. Ha neked csak ennyit nyújt, akkor azt hiszem más hobbi fogsz nézni elég hamar.

2012. máj. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.Az hogy nem akarok vagy nem tudok helyesen írni az 2 kulon dolog.Amugy meg tudok csak uj a bilenytuzetem és még nem barátkoztam ossze vele 2 nem találom rakta az ékezetes betuket :D


2.Nem csak szivatásra írtam tulajdonképpen fogadtunk o nem programozo meg én sem vagyok az mmi egyszeruen csak fogadtunk hogy meg e tudom szivatni akármivel.Ennyi és tudok helyessen írni csak meg kell találnom a betuket.

2012. máj. 5. 09:21
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem is német billyenytuzetem van szoval elég gáz az á é betuket tudim hogy hol van de e ottbit 200 szor véggignyomkodni téllegt gáz elotem szoloval vagyis a kérdezovel egyet értek vagyél nekem meg neki jot és helyesen irunk amugy ha meg akarod szivat ni akkor ha acc egy imail cimet elkuldok neked 6000 virust NEM ISMEREM OKET NEM PROBALTAM KI
2012. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!