Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell elvégezni a registry...

Hogy kell elvégezni a registry módosítást, hogy a speakboard ne csak 15 napig működjön?

Figyelt kérdés

Feltelepítettem a gépre most a teljes verziót és működik. Sok oldalon azt írják, hogy a dátumot kell átírni benne. De hol a dátum? A program mappájában nem találom. Azt is írják, hogy a registryt is átkell írni (ha jól értem). Tudom, hogy Start menü -> Futtatás -> beírni : regedit -> Enter És megnyílik a Rendszerleíróadatbázis szerkesztő. Azt írják, hogy ez a registry-k helye:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{6C547B32-D6DF-4D5

1-A9EF-187BD459ED8F}

és

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Classes\CLSID\{F9CE916E-21E8-4DF

3-B048-A84D4131D495}

Megtaláltam a Rendszerleíróadatbázis szerkesztő-ben HKEY_LOCAL_MACHINE -> SOFTWARE -> Classes -> CLSID mappát, sok kód van benne, de ilyen nincs:{6C547B32-D6DF-4D5

1-A9EF-187BD459ED8F} Szóval mit kell csinálni, hogy kell meghosszabbítani?


2011. júl. 22. 21:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Tölts le hozzá egy crack-et, akkor nem kell a registry-ben nyúlkálni:

[link]

2011. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!