Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kell a C++ programozasához...

Kell a C++ programozasához valami más programnyelv alapnak?

Figyelt kérdés
Szeretnék megtanulni c++ nyelven programozni. Kell hozzà valami alap vagy kszdhetem egyből a c++-t? Még régen pawno nyelven kicsit szórakoztam a san andreas multiplayerrel de màs tapasztalatom nincs. Tanulni jó lenne a c++ programozàs 24 óra alatt című könyv?

2012. márc. 11. 22:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a könyv tuti hasznos, kezdeni pedig lehet akár a C++-al is.

Gyakorolni kell és türelmesnek lenni, nem pedig egyből ilyen-olyan MMORPG-t kell akarni csinálni. :)

2012. márc. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az utasításkészlet megtanulásával még nem fogsz tudni programozni. Ahhoz szemináriumokra kellene bejárni, hogy elsajátítsd annak technikáját.
2012. márc. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Egyetemeken is mindenki azthitte, hogy beül a padba és fél év után játékokat fog fejleszteni...:D Közelse. Oda ráadásul önmagában programozás nem is elég. Meglehet tanulni autodidakta módon is, de tovább tart, és nem két perc a dolog:D Szóval sokat kell tanulnod addig még. Nagyoooon sokat...
2012. márc. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 iostream ***** válasza:
A tanuláshoz gyakorlás kell. Bármilyen könyv jó, ha fokozatosan vezet be.
2012. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de akkor elkezdeni elég így, nem?
2012. márc. 16. 15:57
 6/6 anonim ***** válasza:

" Ahhoz szemináriumokra kellene bejárni, hogy elsajátítsd annak technikáját."


na jó hát... én járok de mondjuk többet vártam

2012. dec. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!