Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Van olyan modellező program...

Van olyan modellező program vagy modell viewer amibe be lehet tölteni C source file (. c) 3D modelleket és más formátumba menteni?

Figyelt kérdés

Bocs ha rossz kategória.


Van pár modellem ami .c formátumban van de most más formátumban lenne rájuk szükséges,de sehol nem találok olyan programot amibe importálni lehetne majd onnan exportálni .3ds vagy bármilyen más formátumba.


Valaki ismer ilyen programot amivel ezt megtudnám oldani?


Előre is köszönöm.


2012. márc. 6. 13:29
1 2
 11/15 tabaki ***** válasza:

Pardony, már megint én.

Kipróbáltam, hogy tulajdonképpen mire valók ezek a bizonyos .C-fájlok:


[link]


(Ez egy kis program, az Anim8or-honlapról letölthető A8Viewer módosítása).


No, most már tényleg pá.

2012. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nagyon hálás vagyok a fáradozásaidért.Köszönöm :)


Ez a viewer,nem igazán akar működik nálam.Vagy nem tom,modelleket nem tudok megnyitni benne sehogy sem :P

De ha nem is az volt a cél,akkor működik :D


De ezzel mát tényleg nem kell fáradnod,az első progi amit írtál nagyon jól működik teljesen boldog vagyok vele :)

2012. márc. 20. 17:05
 13/15 tabaki ***** válasza:

Egyébként elindul? Mert nálam egy másik gépen kereste az msvcr100d.dll-t, fordításkor nem tudtam, hogy az alaprendszeren túl mást is igényel.

Elindítva egyetlen, belefordított modellt kéne mutatnia, semmi egyébre nem való. Erre szolgál egy ilyen C-modell: Fixen be lehet építeni egy programba, oszt' annyi. Egyébként meg nyugi, már rég nem a te kedvedért molyolok ezekkel...

2012. márc. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Persze elindul,nálam is kérte azt a dll dájlt,de letöltöttem a netről bemásoltam mellé és elindult,be is tölti a modellt amit bele raktál.A menü is működik.

Szóval nincs gond vele :)

2012. márc. 22. 01:11
 15/15 tabaki ***** válasza:
Na, legalább tudom, hogy ennyivel megelégszik.
2012. márc. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!