Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mátrix rank kiszámítás?

Mátrix rank kiszámítás?

Figyelt kérdés
egy olyan forráskódra lenne szükségem ami kiszámítja egy mátrix rangját.legjobb lenne pascalba de bármi más is megteszi.Órák óta csak keresem de nem találok 1et se csak ami online:(
2012. febr. 1. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gauss-eliminációról hallottál már? Ha nem, akkor nézz utána, ha igen, akkor pedig az egy nagyon jó eszköz a lin. független oszlopok megszámlálásához.
2012. febr. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 iostream ***** válasza:
77%

[link]


Órák óta keresel, én pedig 10 másodperce. Hol van most az istened? Talán meg kéne tanulni guglizni. Szándékosan nem pacal kódot kerestem, dolgozz meg érte.

2012. febr. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

egyszerűen nem tudom futtatni..szerinted én nem találtam ezt meg?

nem vagyok programozó azért kellene a segítség..

2012. febr. 1. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy programozó akkor mit akarsz Pascal forráskóddal? Csak azért kérdezem mert kifejezetten matematikai célú alkalmazás kismillió van.
2012. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!