Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mivel kezdjek szerintetek?...

Mivel kezdjek szerintetek? PHP, HTML, C++ esetleg valami más?

Figyelt kérdés

Sziasztok nemrég kerültem infósuliba ,de még nem ilyeneket tanulunk sajnos , nekem nagyon nagy az érdeklődésem ezek iránt ,ezért szeretnék minnél több ilyet megtanulni és érteni is. a webes dolgokba elkezdtem kicsit belemerülni de ott halottam olyat ,hogy csak meg kell csinálni egy stílust és annak alapján már nem nehéz a weboldalt készíteni, meg ilyen dolgokat és nem kell a weboldalba bele írni 1000 és 1000 parancsot. PHP-be még nem nagyon merültem bele. a C++ most kezdtem el két napja eddig cmd.exe módra csináltam számológépet meg próbáltam ezt egyre jobban fejleszteni , most utána néztem és találtam Visual C++ programot amivel úgy láttam már jóval több dolgot lehetne csinálni ha értenék hozzá . Az egyetlen bajom ,hogy még nem úgy állunk matekból ,hogy tudnám ezeket amik itt zajlanak a programozás területén, ((ha jól tudom kell hozzá elég sok dolgot tudni ,ha nem javítsatok ki légyszi))Ezt nem véltem nehéznek az elején de nem tudom. Valaki tudna valamivel elindítani? Mivel lenne értelemszerű kezdeni aminek később azért haszna is lenne vagy esetleg ebből a 3-ból először inkább web? vagy már mehet a C++ is ,ha találok hozzá könyvet? vagy az még nehéz lenne? Szomjas vagyok a tudásra ,de nem tudom ,hogy miket tudnék teljesíteni tudásom szerint. (Úgy érzem elég sok könyv nem mond érhetően mindent ,ha valaki tudna azt is linkelni megköszönném nagyon )

Várom válaszotokat Előre Köszönöm.


2012. jan. 31. 21:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Avval kezded amivel akarod :D


Na jó kicsivel komolyabban.

Feltételezem nem vagy túl idős. Így ez csak egyfajta ismerkedés lesz a programnyelvekkel, szóval túl nagy jelentősége úgysincs.


Én a helyedben HTML-lel kezdeném. Elég messze áll ez a programok írásának módjától, de elsajátíthatsz egyesmást.


Persze vághatsz egyből nagyobb fába is. Ott a PHP vagy C++ C# Java. Ezek azért jobbak, mert megtanulhatod az objektum orientált programozás lényegét és praktikáit (persze az elején még csak sejtésed lesz, hogy mi ez valójába, de mindenki innen indult).

2012. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!