Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Olyan webshop motort el lehet...

Olyan webshop motort el lehet adni mostanság, és lehet pár munkát találni (magánembereknél) hogy a motor nem OOP-ba íródott?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre köszi.
2011. dec. 7. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha egy hozzá nem értő magánembernek adod el a webshopot, úgy, hogy közben Te üzemelteted, akkor le se fogja szarni, hogy objektum orientáltan épül-e fel, valsz azt se fogja tudni mi az. Viszont ha már más programozónak is bele kell nyúlnia a programodban, akkor már necces a dolog.
2011. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De miért? ne haragudj hogy ezt megkérdem cska nem értem a logikát mivel ezt ugy gondoltam végig hogy pl van egy 3D modell 5 grafikus 5 modon csinálja meg a végeredmény ugyanaz kivéve hgy az egyik több a másik kevesebb poligonnal dolgozik és igy a optimalizálás néha nem tökéletes, szerintem php is ilyen , nem? vagyis hogy ha mükdik a kód hibátlan stb akkor ha idővel más fejleszti tovább érteni kell a gépi kódot + a saját modszerével átkell látnia rajta
2011. dec. 7. 11:24
 3/7 ejbenjaro ***** válasza:
Ha jól van dokumentálva a program (mind felhasználói, mind programozói szempontból), amit írtál, akkor nem számít, hogy oop vagy sem, lényeg, hogy a feladatát hibátlanul lássa el.
2011. dec. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát épp ebben van a dolog nyitja, hogy általában az objektum elvűen szerkesztet kód egy kívülálló számára sokkal átláthatóbb, könnyebben megtalálja hova kell nyúlni. Ezenkívül azért programoznak a cégeknél legtöbb helyen objektum elvűen, mert ha többen dolgoznak egy projecten, objektum elvűen sokkal könnyebb szétosztani a melót.
2011. dec. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De ezek nem olyan munkák amihez több ember kell, azt be sem vállalnám mert nincs segítségem.
2011. dec. 7. 13:28
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egyenesen bűn nem oop alapú kódot árulni... Ha megtudnám h nem az abban a pillanatban követelném vissza a lóvét.


OOP manapság már alap.

2011. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah, otthoni kódolgatásra még elmegy a nem OOP-s cucc, de eladásra, pénzért, ez a minimum. (Épp ahogy a valid html kód... :) )
2011. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!