Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet hacker programot...

Krisz307 kérdése:

Hogyan lehet hacker programot készíteni?

Figyelt kérdés

Az hogy lehet hogy 11 éves gyerek olyan hackprogramot csinál MMRORPG-és játékhoz amit a HackShield nem érzékel?

Én meg a Cheat Enginevel (6.0) kell hogy szórakozzak amit már persze ki szúr a HackShield!!!

Én is valami ilyesmit szeretnék készíteni.

Ja és olyan kommenteket hogy minek kell hackelni kérem mellőzük.


2011. júl. 20. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Ő ért ahhoz, amit csinál, te meg semmit nem értesz hozzá. Nulláról elmagyarázni a programozói melót, ami emögött áll, eléggé macerás vállalkozás lenne...
2011. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Szia először is ezt tanulni kell bonyolult kódsorok összetételéből készül el egy hack HA LÓFASZT SEM ÉRTESZ HOZZÁ AKKOR NE IS REMÉNYKEDJ !!!
2011. júl. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a töbiekkel. Ő biztos ért hozzá, hogy, hogy kell csinálni. De azt nem hinném. Szerintem csak letöltött egyet.
2011. júl. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem is csak letöltötte...
2011. júl. 23. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
tanulj meg vmi programozási nyelvet (a legjobb talán a c# and a c++ lenne), emelett még nem árt, ha van egy kis tcp&ip tapasztalatod, de néhány mmorpg-be elég ha csinálsz egy packet injector tool-t ami bypasseli a hackshieldet vagy akármilyen anticheat progit
2011. aug. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 hokisakos válasza:
Szerintem is halvány fingod sincs róla nekem van egy hackem de az sokkal komojabb mert avval másik gépek rendszerét lehet feltörni
2014. jún. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem szeretnélek el szomoritani de sajnos szeréntem eggy egyszerű hack program letöltést csinált de tudok arról is hogy lehet ijen programokat csinálni csak az eggy kicsit bonyolult és ismernedkel jó sok kódot meg egyszerüen az nem megy ugy hogy én már csinálok egy hacker programot. Remélem segitettem
2016. szept. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!