Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Free vagy Turbo Pascallal...

Free vagy Turbo Pascallal lehet hacker programot programozni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Használj inkább valami normális programnyelvet pl. C++
2010. dec. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyikkel. De több segítséget találsz C/C++-hoz.
2010. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hacker program???
2010. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak kíváncsi voltam, mert épp Pascalt tanítanak nekem....
2010. dec. 1. 18:18
 5/12 A kérdező kommentje:
Amúgy semmit se akarok felhackelni... :)
2010. dec. 1. 18:18
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát ne is hackelj "fel" semmit, amíg a magyar helyesírásssal nem vagy tisztában. Csak diszkréten megsúgom, hogy a hacker az nem az, amire Te gondolsz.

[link]

2010. dec. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igen az akkor van ha tuti vagy v.miben sztem te creker akarsz lenni

(hát nem bizti hogy jól írtam de az az illegálisan más holmijai között turkáló ember lenne:):) )

2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

19:20

Miért? Szerinted mire gondoltam?

A Wikipédián meg pont az van leírva amire gondoltam...

(A magyar helyesírás meg megy nekem... Amúgy milyen "helyesírási" hibát találtál abban a szövegben amit írtam? :))

2010. dec. 1. 21:14
 9/12 anonim ***** válasza:

A helyesírás jó volt, a szóhasználattal volt gond:

hacker: hackereknek általában azokat a magas informatikai tudással rendelkező embereket hívjuk, akik biztonsági réseket kihasználva törnek be más rendszerekbe egy csatorna segítségével(pl egy hálózaton feltöri egy weblap ftp elérését, és kitörli a file-okat/de ez csak egy példa/)Az osztályozást(White hat, ...stb.) Wiki-n el tudod olvasni.

cracker:Olyan szakember, aki beható módon ismeri a gépi szinthez közelálló programozási nyelvek közül egyet(pl Assembly), vagy többet, vagy akár a gépi kódot is. Ezek az emberek programok biztonsági réseit kihasználva törik fel azokat.


Tehát ha te hacker programot akarsz írni, akkor behatóan kell ismerned az adatátviteli protokollokat, a hálózatok felépítését, és nem árt akkor már az assembly sem.

Ha ez megy, akkor sok sikert, csak a Pascalt felejtsd el:D

ha meg akarsz tanulni programozni, akkor C. Sok doksi van hozzá, ráaásul mindenütt ezt tanítják, mert közel áll az assemblíhez, de mégis magasabb szintű.

2010. dec. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tök igaz. Ha Pascal-t tanítanak épp neked, akkor azt tanuld meg az általános programozási tudás végett, és ha kened-vágod, akkor C/C++.

Amúgy szerintem TP-vel csodálkoznék, FP-vel inkább, mert az kb. egy parancsoros Delphi, de ne erőltesd, szenvedni fogsz vele.

2010. dec. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!