Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud segíteni további...

Szotyi41 kérdése:

Valaki tud segíteni további lent (Modelllezés)?

Figyelt kérdés
Van két modellem ezt kéne animálni egy futás ugrás lenne.Én nem értek hozzá csak szoftver tervezéshez.THANK
2011. máj. 28. 16:38
1 2
 11/19 tabaki ***** válasza:

Nos, azt hiszem, most már értem, amit 2 nem, viszont azt továbbra sem, hogy a modellek hogy a bánatban jutnak el hozzám. Lehet, hogy egy elmaradott zulukaffer vagyok, aki mellett elment a világ, miközben az offline gépe mellett ül álló nap, bizonyára kihagytam valami fontosat, de nem lehetne dedós szinten még egyszer végigvenni ezeket a nyilván köznapi teendőket? Második Szóló, legalább te oktass ki, ahogy veszem észre, amúgyis van némi hajlamod a komiszkodásra -- nem, mintha teljesen alaptalan volna...

Egyébként meg a fene akarja más nyakába varrni magát, nem muszáj nekem jótékonykodnom, van dolgom elég.

2011. jún. 7. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

"Zulukaffer" hát ez nagyon tetszik,be rakom a szótáramba xD


Most komolyan nem érted hogy akarja át küldeni?


A kérdező arra gondolt hogy MSN-en vagyis Windows Live Messenger-ön vedd fel őt az ismerőseid közé és ott átküldi neked a modelleket.Ha megcsináltad az animációt hozzá,akkor ugyan úgy vissza küldöd neki animációval együtt.


Ha nem tudod mi az hogy MSN,itt bővebben írnak róla:

[link]


Most pedig ha megkérlek megosztanád velem hogy mégis miről beszélt a kérdező mert én tényleg nem vágom még mindég xD.


Azt írta hogy a modelljeit kellene animálni.Ugrás,futás,fegyver tartás.


Ebből én arra következtettem hogy van 2 ember szabású modellje és ahhoz kell mozgás animáció..Erre én be linkeltem neki pár lehetőséget hogyan tud kész mozgás animációhoz hozzájutni és azt használni a saját modelljére,így már sem neki,sem másnak nem kell magával az animációval fáradni..Erre azt írta hogy ő nem letölt és után mondja meg mit csináljon,hanem már megírta hogy mit csináljon..Még mindég nem értem,de azt hiszem ő sem hogy én mit linkeltem neki xD

2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tabaki ***** válasza:

Ja... Linuxom van :)

Legalábbis a netre kötve, úgyhogy továbbra is várom sima csatolmányként, ha még aktuális.


Ha a kérdező honlapján lévő FPS-ekből ítélhetek, mondjuk a játékhoz szükséges ellenségekhez kellhet ilyesmi. Ezek ugyebár úgyis mindig éppen rád rontanak, tehát csak szemből látod őket -- ez azért jó, mert valódi térbeli adatok számolása helyett meg lehet úszni sima pixelanimációval. Magyarán: Egy korrekt 3D-s pályán kanyarogsz, a szembejövők viszont átlátszó lapok, amelyeken fázisképeket cserél a progi. Gondolom, a térbeli modellfázisok (a "sok kis OBJ") azért hasznos, mert így a meg lehet keresni a megfelelő nézetet. Mellesleg gazda nélkül csinálom a számadást, lehet, hogy az egész hülyeség, amit mondok. Mindenesetre most már én is kezdek kíváncsi lenni.

2011. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ok oké kettes csak nemtudtam jól kifejezni magam szóval én már megcsináltam a szoftvert csak kár hogy a széttett kezű model ott szaladgál a pályán amm köszi mindenkinek
2011. jún. 7. 18:26
 15/19 anonim ***** válasza:

Jah vágom,mostmár a modell mozog a térben csak az anim hiányzik hozzá xD


Én még mindég azt ajánlom hogyha abszolút nem tudsz valami jól modellezni és animálni,akkor nézd meg az FPS Creator modell packokat..Nagyon frankó animált modellek vannak benne.Nem csak ember,hanem zombik meg egyéb szörnyek.Animált fegyverek,ajtók is,meg minden fajta tárgyak..Nagyon hasznos lehet és ha legális akarsz lenni,nem is olyan drága már ahhoz viszonyítva hogy a neten van ahol 50-100 dollárt is elkérnek egyetlen egy modellért és azért a pénzért még lehet animáció sincs hozzá....

2011. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 tabaki ***** válasza:
Na ugye, hogy nekem lett igazam: Hülyeségeket beszéltem. A feladaton mindez elvileg nem változtatna, de nem bánnám, ha látnék valami hasonlót. Létrehoztam egy msn-fiókot, jelöltelek, többet nem teszek a dolog érdekében.
2011. jún. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 tabaki ***** válasza:

Hát jó, könnyes búcsú:

[link]

2011. jún. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
azé köszi tabaki mind 1
2011. jún. 15. 21:12
 19/19 tabaki ***** válasza:
Oxi, ha tod valamire használni a modelleket,bátran, nekem nem kell.
2011. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!