Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan Bootoljak? SOS PLS

Hogyan Bootoljak? SOS PLS

Figyelt kérdés
Van egy vírusom, azt szeretném letörölni, a vírusirtók nem engedik..na mindegy.Eljutottam a CD-ről bootolásig.Odáig meg van, hogy indításkor F2, beállítottam,Boot menü hogy milyen sorrendbe csinálja.Utána megadtam neki egy jelszót,mert kért felhasználói jelszót,és még nem tudom milyet.Amikor ezzel végeztem elakadtam, és nem tudtam hogyan folytatni.Ezért "kényszerültem" arra, hogy ide írjam ki a kérdést, és hogy :MIVEL INDÍTSAM EL A BOOTOLÁST?WIN 7-SEM VAN PROFESSIONAL.Tehát,hogy melyik gombot nyomjam be.Értitek.
2011. máj. 3. 14:12
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocs, a jelszó már a Setup-ban volt,mert jobbra "nyilaztam"(-->)
2011. máj. 3. 14:20
 2/5 Greg79 válasza:

Ha a BIOS-ban beállítottad, hogy a CD meghajtó legyen az elsődleges boot meghajtó és egy olyan lemezt teszel a meghajtóba amiről lehet boot-olni akkor az automatikusan el fog indulni nem kell hozzá semmit benyomni.


Egyébként miért akarsz CD-ről boot-olni?

A WIN7 telepítőlemezről teljesen felesleges indítanod. Arról csak a windows telepítőt tudod futtatni.

Vírus eltávolításhoz csökkentet módba indítsd a rendszert madj egy naprakészen frissített megbízható virusítóval futtas le egy teljes átvizsgálást. Ez 90% hogy megoldja a próblémád.

2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem oldja meg, mert már 2x csináltam csökkentettben, de azt írta, hogy sikertelen törlés, és engedély kell hozzá.Én vagyok a rendszergazda, most nem kell felhozni a cmd padot meg nem tudom mit,mert azzal is próbáltam.A vírust pedig csak a Spyware Terminator érzékeli a Kaspersky nem.

Egy CD-re kiírtam egy progit,amellyel lehet bootolni.A BOOT beállításokban beállítottam, hogy az USB CD/DVD ROM legyen elől, azután az USB HDD-->USB FDD

Nem kezdi el a Bootolást,nem tudom miért.

2011. máj. 3. 21:10
 4/5 Greg79 válasza:

USB-s a CD-ROM-od és a HDD-d?

Mert ezzel a beállítással csak, akkor fog arról bootolni.

Ha nem USB-s a meghajtód, akkor valami olyan beállítást kell választanod, ami beépített CD-ROM-ra vonatkozik. Milyen beállítási lehetőségek vannak a bios-ba. Ha felsorolod, akkor talán tudok segíteni, milyen sorrendet állíts be és akkor menni fog.

2011. máj. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

USB CD/DVD ROM

szerintem USB HDD

-- USB FDD

meg két valami

2011. máj. 13. 12:53

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!