Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mennyire erős a di-524 router...

Mennyire erős a di-524 router wlan (wi-fi) -ja?

Figyelt kérdés

kb milyen messzire visz el a jel? és pl ha psp 3000-rel, el lehet e vele lenni? (mármint, pl ha csak este akarok

msn-ezni arra jó?)

és lenne még 2 kérdés:

-apám azt mondta hogy nincs levédve a wifi kód-dal, mert nincs bekapcsolva, de megnéztem a beállításokban, és be van elvileg, és a routeren is villog a wlan, akkor gondolom be van kapcsolva :D

-vezérlőpult->hálózati és internetes kapcsolatok->vezeték nélküli hálózat résznél lehet bekapcsolni a wi-fi-t? mert akkor én a router beállításainál néztem...


2011. ápr. 26. 09:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem megharagudni,de ez így egy értelmezhetetlen zagyvaság ,jobb lenne ,ha mégegyszer nekifutnál ennek a kérdésnek.
2011. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem sértődök meg :D sőt, egyetértek XD találtam olyat ami segít, szóval keveseb kérdésem lesz kövire XD
2011. ápr. 26. 09:33
 3/6 A kérdező kommentje:

-ha ilyen a routerem, akkor psp 3000-rel el lehet vele netezgetni este?

-van a "vezérlőpult->hálózati és internetes kapcsolatok->vezeték nélküli hálózat" rész, ott azt lehet megcsinálni hogy be legyen kapcsolva a wifi? és kódot adni neki? mert azt a router beállításainál is meg lehet csinálni...

2011. ápr. 26. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyen routerem van vagy 3-4 eve.

PSP-n lehet netezni a router segitsegevel, es minden mas wifis keszulekkel, hisz erre valo egy router.

Es jelszoval levedeni csak a router menujeben tudod, a windows-on beluli cucc az valami mas.

Amugy nem egy rossz router, csak nekem parszor leesett, es gyengebb lett a jel, meg ha lejelszavazom akkor nem tud ra semmi sem csatlakozni (de nem baj, megoldottam, hogy csak bizonyos MAC cimeket engedjen fel)


Ha jol tudom 50 meter a hivatalos tavolsaga, de inkabb legyen 20, akkor meg talan stabil.

Meg nekem amiert nem tetszik mar, hogy csak 54 Mbit-es, es a digis netet mar nem is birja, de azert elvagyok en 54 mbit-tel is

2011. ápr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi :D de úgyértem, hogy elég gyors a net, hogy ne félórákat keljen várnom egy oldal betöltéséhezz? :S mert nem tudom hogy milyen jó ez a sebesség :D én még csak kábellel neteztem :S
2011. ápr. 26. 18:56
 6/6 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire gyors az alap neted.

Ha mar az alapneted is valami lassu 3 mbit-es, akkor itt sem lesz tobb.

Termeszetesen vezetek nelkul lassabb, meg kevesbe stabilabb, de ez max letoltesnel (film/jatek/stb letoltesre gondolok) szamit.

Nekem vezetek nelkul a 40-bol 20 Mbit megy at ha vezeteknelkul van, vezetekkel meg a teljes 40 Mbit

2011. ápr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!