Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozók ( " webmesterek...

A programozók ( " webmesterek " ) megirják maguknak a tartalomkezelő rendszert, vagy pedig előre megirt cms rendszerekre épitenek?

Figyelt kérdés

Figyelgettem itt több olyan honlapkészitéssel foglalkozó weboldalak referenciáinak a forráskódjait, általában angol megnevezésekkel vannak tele, holott magyarul fejlesztették. CMS rendszerekre épitenek, mind például a joomla, drupal stb

?


2011. ápr. 18. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Találkoztam már mind a kettő esettel is. Lusták átírják, másra építenek, akik akarnak fejleszteni és nem lusták maguk írják nulláról.
2011. ápr. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
senki se olyan hülye hogy egy komplett tartalomkezelőt kezdjen el otthon írni, mert egy joomla vagy drupal szintűt valószínüleg egyedül sosem tudna befejezni. ellenben ha nem tartalomkezelő csak szimpla honlapra van szükség akkor sokan a nulláról kezdik.
2011. ápr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én webprogramozó vagyok, és bár én csak egyedi fejlesztésekkel foglalkozom, így nem használok CMS-eket, de a cégünknek van saját fejlesztésű CMS-e, tehát a a válasz igen, vannak akik saját CMS-eket írnak.
2011. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Másik pedig az, hogy ha magyarul fejlesztik (a UI magyar lesz, és lusták erőforrásba kirakni a szövegeket), akkor is érdemes angolul elnevezgetni a változókat, angol kommenteket írni.
2011. ápr. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bizony vannak, akik saját tartalomkezelő rendszert írnak. Na nem mindig azért, mert olyan sok pluszt tudnak beletenni, hanem azért, hogy több pénzt kérhessenek el érte, és hogy ne lehessen őket csak úgy kirúgni.
2011. ápr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Meg azért is, hogy egyedi legyen a rendszer.


Amúgy lehet tanulni is egy CMS fejlesztésből.

2011. dec. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!