Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Ez surgos lenne! Van ilyen?...

Ez surgos lenne! Van ilyen? (lent! )

Figyelt kérdés

Szoval letezik olyan program amivel sima ps2-n tudok geprol kiirott jatekokkal jatszani?

Tehat a ps2-om nincs kicsippelve es ha kiirok egy jatekot akk nem olvassa fel!!!

Valahogy nem lehetne megcsinalni hogy mennyenek az irott jatekok???

Elore is THX!


2011. jan. 8. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem csipi nélkül nem megy.
2011. jan. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom a választ, de egy tipp: szerintem a legtöbb válaszoló szeret segíteni, és szereti ha a kérdésből kiderül hogy mi a kérdés, nem csak a leírásból. és szerintem a legtöbbünket idegesíti az hogy "sűrgős, van ilyen, többi lent" csak azért mert azt írod hogy sürgős még nem fogsz hamarabb gyorsabb válaszokat kapni főleg éjjel negyed tizen kettőkor! a többi lent, meg hát elég egyértelmű...
2011. jan. 9. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rühellem én is az ilyen "lent" típusú kérdéseket, tanuljátok már meg összefoglalni azt az átkozott kérdést egy mondatba. Itt segítek: "Csippelés nélkül lehet kiírt játékokkal játszani PS2-n?" Nehéz volt/lett volna?


Amúgy mivel a csippelés pont erre való, hogy a tört játék menjenek vele, ezért kétlem, hogy anélkül mennének.

2011. jan. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De akk a kerdes lenne tul hosszu!!!
2011. jan. 9. 09:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem lenne. LEHET írni a kiegészítésbe is, de a kérdésben legyen benne a lényeg. Amit én írtam, abban benne van a lényeg, a kiegészítésben meg kifejtheted, hogy PC-n kiírtál egy letöltött játékot és stb.
2011. jan. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!