Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » <b>OKJ-S webprogramozóként...

<b>OKJ-S webprogramozóként mennyire lehet elhelyezkedni? </b>

Figyelt kérdés
2010. nov. 20. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Az tanfolyam anyagán kívül még sok mindent kell megtanulnod, mire el válogatni tudsz az állásajánlatok között. Én nem vennék fel olyan embert, aki frissen végzett egy OKJ-s tanfolyammal.
2010. nov. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerk.: ott maradt véletlen egy "el".


Még annyi, hogy nekem főleg rossz tapasztalataim vannak ezekkel a tanfolyamokkal, de ez nem jelenti azt, hogy semmire sem jók. Megmutatnak sok mindent a tanulóknak, de kevesen kerülnek ki jó szakemberként (általában). Ha belinkelnéd, hogy milyen tanfolyamot végeztél/akarsz végezni, akkor okosabbat is lehetne mondani.

2010. nov. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösz. Én semmit, csak esetleg tesómnak gondoltam. Amit itt egyetemen tanulunk annak szerintem 90%-át úgysem fogom használni.
2010. nov. 21. 04:14
 4/4 anonim válasza:

Ha már témánál vagyunk, én ideírom:


Felsőfokú OKJ keretein belül van egy webprogramozó képzés. Ezt mennyire tanácsos elvégezni egy tanfolyammal ellenben?


Persze önmagad képzése mindenhol fontos, egyetemen is....

De sajnos sok helyen kell egy papír is, hogy azért valami mégis legyen.

2010. nov. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!