Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Most ha nem a licenselt...

Most ha nem a licenselt Microsoft Windowst tenném rá akkor később tudom rá telepíteni a licenselt verziót is? Vagy ki mit ajánlana hogy lenne jó ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most jött meg az új számítógépem csak nincs benne Windows, sajnos elfelejtettem bele rendelni.Mert amig nem jonne meg a licenselt verzió addig használnám a gépet játékra, de azt tudom hogy Xboxos játékra mint pl EAn FC nem tudok játszani csak ha licenselt verzió van rá töltve.
tegnap 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
A nem aktivált Windows is probléma nélkül futtat mindent, később bármikor aktiválható.
tegnap 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A nem aktív windows-ból lesz az aktivált. Tehát az elején felraksz egy windowst, amit később aktiválsz. Nekem évekig volt az "aktiválja a windows-t" felirat a jobb alsó sarokban :D Évek után aktiváltam.

És ez nem torrentezett windows, hanem a microsoft oldaláról leszedett.

tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a Microsoft honlapjáról letöltöd a Windows telepítő iso-t, és azt feltelepíted anélkül hogy egy forintot is fizetnél, akkor igazából a telepített kódban semmi különbség nem lesz a "bolti" verzióhoz képest. A kettő egy és ugyanaz, az érdemi különbség csak annyi, hogy amíg nem aktiválod a licenszet, addig bizonyos funckiókat nem fog engedni használni. (Én úgy tudom ezek csak kényelmi/testreszabási funkciók.)


"Mert amig nem jonne meg a licenselt "


Nem teljesen világos, itt mire gondolsz. Nincs minek megjönnie, felmész a Microsoft honlapjára, letöltöd az iso-t, és megveszed hozzá digitálisan a licenc kulcsot, amit majd a megfelelő helyen be kell írni. Ha soha nem telepítettél még operációs rendszert üres gépre és nem tudod hogy kell, attól se kell megijedni, vannak hozzá útmutatók online, a Microsoft honlapján is biztos találsz. Ha pedig fel akarod telepíteni először aktiválás nélkül, akkor se kell majd újratelepíteni amikor megveszed a licenct. Bemész a beállításokban a megfelelő helyre (ezt nem fogod tudni eltéveszteni, nyaggatni fog hogy aktiváld), és ott megcsinálod.

tegnap 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vegyél az alibaba.com-ról win 11 licenszt, 1-2-3 dollár között mozog, vásároltam többször is teljesen valid.
tegnap 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem programozás.
ma 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!