Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Szexi nőként is lehet belőlem...

Szexi nőként is lehet belőlem jó szoftverfejlesztő?

Figyelt kérdés
Ha még soha nem csináltam ilyesmit.

ápr. 20. 11:08
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
29%
Szexi nőként teljesen más területen tudsz sikeres és gazdag lenni, vágod ;)
ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
56%

A szoftverfejlesztönek az a lényeg, ami a fejében van, a "csomagolás" nem.

Ha neked az egyetlen "pozitívumod" az, hogy "szexi nő" vagy, akkor viszont nem sok esélyed van

ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
9%
Nőként nem, akár szexi vagy, akár nem. A női agy nem alkalmas szoftverfejlesztésre.
ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
3-as: nagyon tévedsz, de aki ezen a szinten megrekedt, mint te, annak hiába akarja bárki is elmondani, a te agykapacitásod erre sem elég.
ápr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
#1 igen eddig azzal kerestem sok pénzt, de meguntam + egyszer kiöregszek belőle és kéne valami jól fizető munka. Mennyire bonyolult ez a terület? Amúgy mindenből 4-5-ös tanuló voltam és diplomám is van :D Csak fura, hogy nőket nem igazán látok ezen a területen.
ápr. 20. 11:27
 6/37 anonim ***** válasza:
49%
Ha a pénz motivál rég rossz. Nagyon telített a piac és nehéz elhelyezkedni jelenleg.
ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
12%

Az IT területen dolgozó nők mind bűnrondák!!!

Tapasztalat! :P

38/F (IT)

ápr. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
#6 de egy szexi programozót ki ne venne fel😂Viccelek..hát jó, akkor megkérek egy ismerőst, hogy avasson be és ha van hozzá érzékem, belevágok.
ápr. 20. 11:57
 9/37 anonim ***** válasza:
66%
Nem, de attol meg dolgozhatsz szoftverfejlesztokent, ha van diversity quota a cegnel, akkor kifejezetten jo eselyed van.
ápr. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sokat számít a kisugárzás az tény, szóval valóban jó esélyeid vannak, mint egy mezei pályakezdőnek.
ápr. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!