Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy a rákba tudom ezt a...

Hogy a rákba tudom ezt a nyuves kodot beilleszteni a binance apiba?

Figyelt kérdés

#!/usr/bin/env python


import logging

from binance.spot import Spot as Client

from binance.lib.utils import config_logging

from binance.error import ClientError


config_logging(logging, logging.DEBUG)


key = ""

secret = ""


client = Client(key, secret, base_url=" [link]


try:

response = client.cancel_and_replace(

"BNBUSDT",

"SELL",

"LIMIT",

"STOP_ON_FAILURE",

timeInForce="GTC",

quantity=10.1,

price=295.92,

# The order with this id (cancelOrderId) has to be able to be cancelled.

# If you wish to test, create an open order first, then copy and paste id to here.

cancelOrderId=12,

recvWindow=5000,

)

logging.info(response)

except ClientError as error:

logging.error(

"Found error. status: {}, error code: {}, error message: {}".format(

error.status_code, error.error_code, error.error_message

)

)


2022. júl. 28. 11:16
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/134 anonim ***** válasza:
100%
akkor szopd le apádat Te g#ciputtony
2022. júl. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/134 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem itt többen a kérdésre adtak választ. Hogy te nem tudsz jól kérdezni és valójában nem is az a kérdés amit leírtál az nem a válaszadókat, hanem a kérdezőt minősíti.
2022. júl. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/134 A kérdező kommentje:
Az hogy miután elmagyaráztam a részleteket utána se értették meg az őket minősíti. Abban semmi rendkívüli nincs ha valaki nem tud valamit s körbe kell írnia de az hogy a korbeirast nem értik meg olyanok akik azt állítják magukról hogy értenek hozzá...
2022. júl. 29. 09:54
 54/134 anonim ***** válasza:
100%

Hol magyaráztad meg rendesen, hogy mire is gondoltál? Mert eddig úgy látom, hogy az itt lévő válaszok kb. 2 kivétellel az eredeti kérdésedre, és az időközben kihámozható többi kérdésedre adekvát, helyes válasz.


De, hogy konkrétan segítsek, hol van az a program amibe bele kéne ezt illeszteni? Ugyanis ez úgy hívható meg (Futtatható, végrehajtható stb.) ha van egy programod amelyik elindítja az API hívást. Ha látnánk azt a programot meg tzudnánk mondani, hogy a Te konkrét programodba konkrétan ezt hogyan kell beilleszteni, hogy rendesen végezze a dolgát.

2022. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/134 A kérdező kommentje:
Hol indítja el az API hívást?
2022. júl. 29. 10:31
 56/134 anonim ***** válasza:
100%
55: Először a 13. sorban inicializálja az API-t, majd a 16-ban hív egy metódust az inicializált API objektumon. Az azt követő rész pedig ennek a felparaméterezése. Csak hát jó lenne ha itt lehetne látni, hogy mi meddig tart. Mert nincs identálva továbbra se a kód. És í]y egy Python olvashatatlan.
2022. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/134 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy hogy kerül fel ez az egész a netre?
2022. júl. 29. 10:44
 58/134 anonim ***** válasza:
100%
55: Komolyan nem találod? Ez a programocska érdemben össszesen 8 darab lépés. A többi inicializálja, meg a Python miatt több sorba van szedve. Azért ennél egyszerűbb python mintát keveset látni.
2022. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/134 A kérdező kommentje:
Azt nem értem hogy kerül a nettel kapcsolatba
2022. júl. 29. 10:51
 60/134 anonim ***** válasza:
100%

57: Már bocs, de látszik, hogy semmit az égadta egy világon nem értesz abból amit itt leírtunk. És a programozásból sem értesz egy szót sem. Elképesztően sötét vagy. Hajmeresztő. Ugyan nem válaszoltál még arra a kérdésre, hogy egyáltalán tudsz-e programozni de már látszik, hogy nem. Fogalmad sincs, hogy mit csinálsz. Ekkora sötétséggel mint ami belőled árad még életemben nem találkoztam ebben a szakmában.


Hogy kerül fel a netre? Hát hogyan a búbánatos ménkűben kerülne fel a netre? Értelmezd már, hogy mit böfögtél ide, és mekkora mellényed volt eddig. Ez egy API és egy hozzá tartozó library. Ha ezt nem érted akkor húzz el tanulni még, és ne tegyél fel ennyire egetrengetően ostoba kérdést. Ha ezt nálunk az egyik tanuló kérdezné meg fél év tanulás után úgy vágnánk ki az ajtón, hogy kb. a Proxima Centauriról pattana vissza leghamarabb és cáfolná az Einsteini relatívitás elméletet mert kb. 4x fénysebességgel hagyná el a szobát.


Ott van a program minta elején egy marék import sor, ez beolvassa azokat a library elemeket amiket használsz. Majd ezzel a libraryval meginicializálsz egy objektumot. Majd ennek az objektumnak a megfelelő metódusai elintézik a neten keresztül azt amihez te h*evagy. Azért használunk API-kat és azért szeretjük az ezekhez készített librarykat, hogy ne nekünk kelljen kibogarászni minden API CALL-t. Ez az egész itt elintézi az egészet egyben. De ha nem értesz hozzá akkor vegyél már vissza az arcodból, mert ekkora tapló bunkót én még ebben a szakmában soha nem láttam, akinek legalább ekkora arca van ennyire zérus alatti (értékelhetetlen) tudás szinttel. Elolvastad egyáltalán azt a wiki oldalat amit valaki linkelt? Vagy arra is lusta voltál csak böfögöd az ökörségeidet?

2022. júl. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!