Hogy a rákba tudom ezt a nyuves kodot beilleszteni a binance apiba?
#!/usr/bin/env python
import logging
from binance.spot import Spot as Client
from binance.lib.utils import config_logging
from binance.error import ClientError
config_logging(logging, logging.DEBUG)
key = ""
secret = ""
client = Client(key, secret, base_url=" [link]
try:
response = client.cancel_and_replace(
"BNBUSDT",
"SELL",
"LIMIT",
"STOP_ON_FAILURE",
timeInForce="GTC",
quantity=10.1,
price=295.92,
# The order with this id (cancelOrderId) has to be able to be cancelled.
# If you wish to test, create an open order first, then copy and paste id to here.
cancelOrderId=12,
recvWindow=5000,
)
logging.info(response)
except ClientError as error:
logging.error(
"Found error. status: {}, error code: {}, error message: {}".format(
error.status_code, error.error_code, error.error_message
)
)
1./ Vonatkoztassunk el attól, hogy elég bunkó módon reagálsz a válaszokra.
2./ "Nem jöttök rá a kérdésből, hogy ez egy példa" -> De rájöttünk, látszik rajta. Arra nem jöttünk rá, hogy pontosan mit is szeretnél megtudni. De próbálkozok.
A fenti egy példa "programszerűség" ami bemutatja, hogy a binance API-val hogyan lehet egy funkciót elérni. Ez egy program része és kb. csak azt mutatja be, hogy minek kell lennie ahhoz, hogy valami értelmeset is csináljon. Egy ilyen program úgy néz ki (általában), ami valamilyen API-t használ mert általában egy távoli erőforrást akar elérni (jelesül itt a binance szolgáltatását).
I./ Elkezded megírni magát a programot ami előkészíti az API hívást (pl. előállítja az adatokat stb.). Ebben - a program felépíésének alapján - szerepelteted az "import" sorokat (ez itt 4 sor). És "ízlés szerint" a logging beállításokat elvégzed (ezt megint célszerű a program elején megtenni).
II./ Ezt követi a programod lényegi része ami megcsinál mindent. Majd eljön a programban az a rész ahol szükség van az API hívásra és az onnan visszajövő adatokra.
III./ A programnak erre a részére bemásolod (értelemszerű módosításokkal a megadott mintát) pl. kitöltöd a key és secret változókat (ha korábban nem kaptak értéket). Megcsinálod az OrderID-t (hogy ezt hogyan ki kell nézni a API doksijából, nem fogom elyetted elolvasni) az is kap majd egy értéket (itt fixen 12 de ez nyilván nem jó érték, ahogy szerepel magában a programban a # rész után). Ez a rész lekezeli a hibákat meg kb. mindent ami ahhoz kell, hogy adatot tudjál cserélni az API-n keresztül.
IV./ Megírod a programnak azt a részét ami kezd valamit az API-n visszajövő adattal, megjelenítés, fájlba írás, feldolgozás, számolás bármi. Ha esetleg itt kell még megint egy API hívás akkor az itt szerepelhet. Pl. egy elképzelt esetben (egy iskolai rendszer API-ja esetén): 1. lekérdezés: kiválasztod az osztályt és lekéred az osztálynévsort és a tanulók azonosító kódját. 2. lekérdezés az 1. lekérdezésből származó azonosító kód alapján /ez az 1. lekérdezésből jött vissza/ legkérdezed, hogy milyen tantárgyakat tanul (tantárgynév, kód), 3. lekérdezés a tanuló kódja, és a tantárgy kód alapján lekérdezed, hogy matekból milyen jegyei vannak. És így tovább.
És nagyjából ennyi egy bármilyen API-hoz csatlakozni.
Csakhogy nem az a kerdes, választ pedig nem azoktól várok akik a kérdést sem képesek értelmezni.
Páran legalább ne is vallották hogy csak találgatták ráadásul ők nem is ütötték meg problémás hangnemet S terelni se tereltek hanem a kérdésre próbálták válaszolni.
Nincs más dolgom csak várni hátha ir itt is valaki olyan akinek az írása a kérdésre adott válasz.
Azon meg nem kell meglepődni ha bunkóságra bunkóság a válasz. Mindenki azt kapja amit megérdemel.
Hogy melyik válasz a trollkodás? Az osszes ami nem a kérdésre adott válasz hanem terelés. Ez ugyanis a trollkodás eredeti fogalma.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!