Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mi az a tudásszint amitől...

Mi az a tudásszint amitől junior programozónak hívhatom magam?

Figyelt kérdés
2022. jún. 17. 08:12
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Amikor a térdzoknidat lecseréled bokazoknira. Na, az lesz az a pillanat.
2022. jún. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem csak akkor hívhatod programozónak magad, ha ebből élsz meg.


Pl.:

-Hiába csinálod otthon meg konnektorokat, nem vagy villanyszerelő.

-Hiába főzöl nagyon jól ha nem ez a foglalkozásod nem nevezheted magadat szakácsnak.

2022. jún. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Cégenként eltérő egyébként.


Kb onnantól, hogy lassan és néha segítséggel ugyan, de el tudodod végezni a feladatod, össze tudsz rakni dolgokat korrekten (korrekt alatt értsük azt, hogy nemcsak működik, hanem a kód sem egy hányás és követ némi stratégiát a gazdája).


Keress interjú kérdéseket, abból jobban be tudod lőni.


De például az alap adatszerkezetek, vezérlési szerkezetek meg algoritmusok ismerete szerintem még nem junior, hanem gyakornoki/entry level szint.

2022. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2022. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
25%

Barmikor hivhatod sajat magadat barminek.

Az, hogy mikor dolgozhatsz adott pozicioban meg teljesen cegfuggo.

Sokan vannak pl, akik senior fejlesztokent dolgoznak es komolyabb cegeknel junior szintu interjun nem mennenek at.

2022. jún. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem onnantól hogy ha lassan, sok segítséggel is de egy 2000 soros lokikával rendelkező programot megtudsz írni.(modellek, generált kódok nélkül!!)
2022. jún. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
#6 Igen éles határ.
2022. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
81%
#7 nálunk én kb ezen a szinten voltam amikor gyakornokból junior lettem.
2022. jún. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Mikor teljes állásban vagy egy cégnél, azaz nem vagy gyakornok.(vagy teljes állásta jelentkezel)


Bár hozzá tenném hogy junior programozó elég tág, mert valaki lehet full kezdő és haladó is.


Kb ugyanez van a seniornál is, nincs konkrét idő amihez ezt lehet kötni és sokszor cégtől is függ hogy minek hívnak. Én azt mondanám hogy akkor vagy senior ha egy adott típusú problémával hozzád fordulnak a kollégáid segítségért(nem kezdők)

2022. júl. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!