Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Miért nem készít a Unity-ben...

NovaTerra kérdése:

Miért nem készít a Unity-ben készült applikáció saját foldert az Android/data alá automatikusan telepítéskor?

Figyelt kérdés

Egy VR szoftvert fejlesztek, és dinamikusan kellene fájlokat betöltenem a perzisztens mappából, ami androidon az Android/data/com.<CompanyName>.<AppName> alatt érhető el.


A gondom az, hogy minden alkalommal legalább egyszer el kell indítanom az alkalmazást hogy létrehozza ezt. Ez azért kellene nekem, mert a betöltendő fájlokat a fejlesztés ezen szakaszában egyelőre kézzel kell felmásolgatni, és ez a VR szemüveg miatt kényelmetlen procedúra... telepítem, felveszem a szemüveget -> futtatom -> bezérom -> leveszem -> felmásolom -> megint felveszem és csak utána tudom rendesen futtatni...


Valaki tud erre megoldást?



2022. jan. 30. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:

miért nem töltöd fel tárhelyre és letöltöd onnan a szemüvegben automatikusan?

sőt lehetne az egész assetbundle-ben és akkor ha nincs scriptben változás, akkor elég csak ezeket betölteni, bár a dinamikus script betöltés is lehetséges, bár jó kérdés androidon és VR-ban ez lehetséges e


de a másik lehetőség, hogy a StreamingAssets mappába rakod az elemeket amiket be akarsz tölteni

2022. jan. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tárhelyen lesz, de az a fázis leghamarabb is legalább fél év még innen.

Ezért érdekel, hogy addig van-e jobb megoldás. Nem túl kényelmes megoldás ez így... =_=

2022. jan. 30. 22:39
 3/5 anonim ***** válasza:

szintén van oculusom 3 fajta is és szintén unityvel fejlesztek...


ha nincs tárhelyed használj google driveot erre a célra

vagy mint mondtam a streamingassets mappa

2022. jan. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A problémát nem a tárhely okozza. Hanem az említett másolgatás. Amint írtam Jelenleg nem elérhető a tárhelyes megoldás. Nem azért mert kényelmetlen, vay mert nem tetszik, hanem mert még a projekt nem áll ot hogy minden meglegyen hozzá.

Mindenesetre Köszönöm a választ.

2022. febr. 2. 04:01
 5/5 anonim ***** válasza:
hát, de ha ennyire zavar ez a másolgatás, akkor fejleszd úgy az alkalmazást, hogy ne kelljen kézzel másolgatni
2022. febr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!