Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Az alábbi technológiák junior...

Az alábbi technológiák junior szintű ismeretével nagyjából mekkora bruttó fizetésre lehet számítani Budapesten?

Figyelt kérdés

Programtervő informatikus BSc-re járok, amire végzek, lenne 2 év részmunkaidős tehát inkább 1 teljes év tapasztalatom frontend webfejlesztésben (bár nem tudom hogy ezt el tudom-e adni 2 évnek), az alábbi technológiákkal: React, Redux, TypeScript, Material UI, Jest, React Testing Library, Cypress, plusz emellett még szeretném kitanulni magamtól a NodeJS-t, GraphQL-t, mert inkább full stackes irányba szeretnék elmenni.

Érdekelne hogy amire végzek és minden jól megy, ha egyetem után felmennék Pestre akkor így ezekkel kb. milyen fizetésre számíthatnék.

Előre is köszönöm!


2021. nov. 21. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
4%

Nem tudjuk és aki azt írja, hogy tudja, az hazudik.

El lehetne felejteni már ezeket a hülyeségeket, mert nem is programozáshoz kapcsolódó kérdés ez, hanem álláshoz és fizetéshez, na meg azért is, mert a munkaerő a képzettség egy olyan árucikk, aminek az értékét az eladó és a vevő megállapodása alakítja és nem egy táblázat.

2021. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

4-600 brutto jellemzoen.

Junior es medior szintre Hays salary guide meg jo tampont lehet:

[link]

Senior szinttol felfele mar nagyon nagy az elteres (lefele).

2021. nov. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!